به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، محمد رزم در جلسه ستاد پیشگیری از جرائم انتخابات بیان کرد: در همه دادگستری‌ها شعب بدوی و تجدیدنظر رسیدگی به تخلفات احتمالی انتخابات تشکیل شده و همه فعالیت نامزدهای انتخابات رصد خواهد شد. محمود ثمینی، رئیس ستاد انتخابات لرستان نیز در این جلسه، اظهار کرد: مصمم هستیم با […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، محمد رزم در جلسه ستاد پیشگیری از جرائم انتخابات بیان کرد: در همه دادگستری‌ها شعب بدوی و تجدیدنظر رسیدگی به تخلفات احتمالی انتخابات تشکیل شده و همه فعالیت نامزدهای انتخابات رصد خواهد شد.

محمود ثمینی، رئیس ستاد انتخابات لرستان نیز در این جلسه، اظهار کرد: مصمم هستیم با کمک همه عوامل برگزاری انتخابات و نظر به حق‌الناس بودن رأی مردم، انتخابات پیش‌رو را در کمال سلامت برگزار کنیم.

تیمور سپهوند، مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات لرستان نیز از دستگاه قضایی خواست با تخلفات زودهنگام کاندیداها برخورد کند.

علی‌رضا شیروی، مدیرکل صداوسیمای مرکز لرستان نیز گفت: رسانه استانی بر مبنای سه راهبرد مشارکت گسترده مردم، حفظ بی‌طرفی در حین انقلابی عمل کردن و تشریح معیارها و ملاک‌ها بر اساس گفتمان ولایت‌فقیه و قانون اساسی با برنامه متنوع و اثرگذار اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

حاجی‌محمد مهدیان نسب، فرمانده انتظامی لرستان نیز اظهار کرد: فضای حقیقی و مجازی به‌طور کامل رصد می‌شود و نامزدها مراقب رفتارهای خلاف قانون خود باشند.

انتهای پیام