به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، در ادامه هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر از ساعت ٢١ در ورزشگاه خانگی خود میزبان سایپا بود که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.  در دقیقه ۶٩ بازی روی یک حرکت از سمت راست و ارسال […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، در ادامه هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر از ساعت ٢١ در ورزشگاه خانگی خود میزبان سایپا بود که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید. 

در دقیقه ۶٩ بازی روی یک حرکت از سمت راست و ارسال توپ روی دروازه شاهین شهرداری، توپ روی سر آرمان رمضانی فرود آمد و این بازیکن نیز با یک ضربه سر گل اول تیمش را به ثمر رساند. 

در ادامه در دقیقه ٧٢ میلاد صارمی از روی نقطه پنالتی گل تساوی را برای تیمش وارد دروازه سایپا کرد.

با این نتیجه سایپا ٢۴ امتیازی شد و در رده چهاردهم جدول باقی ماند. شاهین شهرداری بوشهر با ١۶ امتیاز در رده شانزدهم قرار گرفت. 

در دیگر دیدار امروز تیم فوتبال پیکان از ساعت ٢١ در ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان پارس جنوبی جم بود که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید. 

این تساوی پیکان را ٢٣ امتیازی کرد اما این تیم همچنان در رده پانزدهم باقی ماند. پارس جنوبی نیز ٢۵ امتیازی شد و در رده سیزدهم قرار گرفت.

این دیدار در حضور وحید هاشمیان مربی تیم ملی فوتبال ایران برگزار شد. 

انتهای پیام