به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا؛ پنجشنبه شب در حساسترین دیدار هفته سی و یکم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های پرتغال، بنفیکا میزبان پورتو بود  که این دیدار برنده نداشت و با تساوی یک بر یک همراه شد. «مهدی طارمی» که در این فصل عملکرد درخشانی داشته است از ابتدا در ترکیب پورتو به میدان […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا؛ پنجشنبه شب در حساسترین دیدار هفته سی و یکم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های پرتغال، بنفیکا میزبان پورتو بود  که این دیدار برنده نداشت و با تساوی یک بر یک همراه شد.

«مهدی طارمی» که در این فصل عملکرد درخشانی داشته است از ابتدا در ترکیب پورتو به میدان رفت. او در دقیقه ۸۳ جای خود را به «اوانیلسون» داد.

در این دیدار حساس ابتدا «اورتون سوارز» برزیلی در نیمه نخست برای بنفیکا گلزنی کرد و سپس «متئوس اوریبه» در دقیقه ۷۵ کار را به تساوی کشاند.

بنفیکا در این دیدار عملکرد بهتری داشت و در دقیقه ۹۲ با ضربه «پیتزی» به گل دوم دست یافت اما این گل با استفاده از کمک داور ویدئویی مردود شد تا پورتو از شکست نجات پیدا کند.

پورتو رده دومی با این تساوی ۷۱ امتیازی شد و بنفیکا هم به امتیاز ۶۷ رسید و جایگاه سومی را حفظ کرد.

هم اکنون اسپورتینگ‌لیسبون با ۷۹ امتیاز و مقتدرانه صدرنشین است و در سه دیدار باقی مانده برای رسیدن به عنوان قهرمانی، تنها نیاز به یک امتیاز دارد.

پیش از این دیدار، پورتیموننز در حضور کوتاه مدت «جعفر سلمانی» با یک گل مغلوب بلننزس شد و ۳۴ امتیازی باقی ماند.