به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تزیپی لیونی، ریاست اپوزیسیون رژیم اسرائیلی در اظهار کرد وگویی با شبکه ۱۳ تلویزیون این رژیم اظهار کرد: دیدار بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل با سلطان قابوس بن سعید (پادشاه عمان) نشست خوبی بود و من از انجام این دیدار خرسند هستم. نتانیاهو روز پنج شنبه در سفری […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تزیپی لیونی، ریاست اپوزیسیون رژیم اسرائیلی در اظهار کرد وگویی با شبکه ۱۳ تلویزیون این رژیم اظهار کرد: دیدار بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل با سلطان قابوس بن سعید (پادشاه عمان) نشست خوبی بود و من از انجام این دیدار خرسند هستم.

نتانیاهو روز پنج شنبه در سفری به کشور عمان با شاه این کشور دیدار نمود.

لیونی در عین حال تاکید کرد: دولت فعلی اسرائیل هیچ قدرت و توانی ندارد و قادر به کار مثبت نیست.

او اضافه کرد: کابینه فعلی توان ندارد هیچ گونه تصمیمی بگیرد به همین علت ما شاهد اختلافات بین وزیر جنگ و وزیر تعلیم هستیم.

ریاست اپوزیسیون رژیم اسرائیلی در ادامه این اظهار کرد وگو تاکید کرد: در این دولت هیچ گونه بازدارندگی، امنیت و سیاستی وجود ندارد و این کابینه باید کنار برود.

او به دولت فعلی پیشنهاد کرد، از طعنه گویی ها دست برداشته و کار کند.

لیونی اظهار کرد: این کار لزوما نباید جنبه نظامی داشته باشد، زیرا این امر توان دارد ما را به همان وضع پیشین برگرداند. گفت وگو در مورد اینکه ما در شمال اسرائیل مشغول به فعالیت هستیم و ساکنان منطقه “غلاف غزه”

رهبر اپوزیسیون رژیم اسرائیلی در ادامه مدعی گردید: ما با وضعیتی روبه رو هستیم که گروه های “تروریستی” رهبر اپوزیسیون رژیم اسرائیلی در ادامه مدعی گردید: ما با وضعیتی روبه رو هستیم که گروه های “تروریستی” برای ما تعیین می کنند چه زمانی کار را شروع کنیم و چه زمانی آن را متوقف نماییم.

انتهای پیام