به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، طبق بازنگری آمریکا در کمک های اعطایی به فلسطینی ها این مبلغ قرار هست صرف مورد ها دیگری گردد. ترامپ پیش تر خواهان بازنگری در کمک های آمریکا به فلسطینی ها شده بود تا اطمینان حاصل کند که مبالغ صرف شده در زمینه […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، طبق بازنگری آمریکا در کمک های اعطایی به فلسطینی ها این مبلغ قرار هست صرف مورد ها دیگری گردد.

ترامپ پیش تر خواهان بازنگری در کمک های آمریکا به فلسطینی ها شده بود تا اطمینان حاصل کند که مبالغ صرف شده در زمینه تأمین منفعت های ملی ایالات متحده هست.

یک مقام دستگاه دیپلماسی آمریکا گفت: بنابراین این بازنگری، به فرمان رییس جمهور، ما حدود ۲۵ میلیون دلاری را که در ابتدا قرار بود به بیمارستان ها در قدس اختصاص یابد، به مورد ها دیگری تخصیص خواهیم کرد.

یک مسئول آمریکایی پیش تر اعلام کرده بود که رییس جمهوری این کشور توجه دارد کمک هایی به اعتبار ۲۰ میلیون دلار را از بیمارستان های قدس قطع نماید.

قبل تر وزارت خارجه آمریکا اعلام نمود که این کشور کمک های خود به آژانس امداد و کاریابی آوارگان فلسطینی (آنروا) را قطع می کند.

انتهای پیام