آفتاب‌‌نیوز : ترامپ در سخنانی در واشنگتن گفت: همانطور که می‌دانید برخی افراد فاسد و متقلب دوره سختی برای خانواده من، کشور بزرگ ما و رییس جمهوری شما ایجاد کردند. به گزارش خبرنما به نقل از شبکه ان. بی. سی نیوز، وی افزود: آنها هر کاری که توانستند برای از بین بردن ما کردند و […]

آفتاب‌‌نیوز :

ترامپ در سخنانی در واشنگتن گفت: همانطور که می‌دانید برخی افراد فاسد و متقلب دوره سختی برای خانواده من، کشور بزرگ ما و رییس جمهوری شما ایجاد کردند.

به گزارش خبرنما به نقل از شبکه ان. بی. سی نیوز، وی افزود: آنها هر کاری که توانستند برای از بین بردن ما کردند و بدین ترتیب، ضربه بسیار بدی به ما زدند.

ترامپ: دموکرات‌ها هر کاری برای از بین بردن ما کردند

ترامپ پیش از آنکه سخنرانی‌اش را آغاز کند نسخه‌ای از روزنامه‌های «واشنگتن پست» و «یواس‌ای تودی» را که با تیتر «تبرئه شد» منتشر شده بود، در دست گرفت و به هوادارانش نشان داد.

سنای آمریکا چهارشنبه شب بعد از یک مناقشه نفس‌گیر درباره استیضاح رییس جمهوری این کشور که به پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ چشم دوخته است، ترامپ را از هر دو بند اتهامی یعنی سوء‌استفاده از قدرت در پرونده اوکراین‌گیت و جلوگیری از اجرای عدالت، تبرئه کرد.

به همین دلیل علاوه بر اینکه در چند شهر این کشور از جمله شیکاگو، دورهان، سن‌دیه‌گو و کارولینای شمالی تجمع‌های اعتراضی نسبت به این رای سنا برگزار شد، بسیاری از سیاستمداران نیز ضمن ابراز ناامیدی نسبت به روند تحولات سیاسی در کشورشان این اقدام سنا را تقبیح کردند.