به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، خبرنگار فاکس نیوز می گوید دونالد ترامپ، ریاست جمهوری آمریکا چهارشنبه در گفتگویی به وی گفته هست که عفو پل مانافورت، مدیر پیشین کمپین انتخاباتی خودش در سال ۲۰۱۶ را مورد ارزیابی قرار خواهد داد. این خبرنگار چهارشنبه شب در برنامه فاکس نیوز اظهار کرد: می اندیشم او […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، خبرنگار فاکس نیوز می گوید دونالد ترامپ، ریاست جمهوری آمریکا چهارشنبه در گفتگویی به وی گفته هست که عفو پل مانافورت، مدیر پیشین کمپین انتخاباتی خودش در سال ۲۰۱۶ را مورد ارزیابی قرار خواهد داد. این خبرنگار چهارشنبه شب در برنامه فاکس نیوز اظهار کرد: می اندیشم او برای مانافورت احساس تاسف می کند. آنان دوست می باشند.

فاکس نیوز تنها گزیده هایی از گفت و گو با ریاست جمهوری آمریکا را منتشر نموده هست و می خواهد امروز پنج شنبه گفت و گو کامل را منتشر کند. گزیده هایی که فاکس نیوز تا کنون منتشر نموده هست، دربردارنده اینکه ترامپ چنین سخنی گفته باشد، نیست.  

 مانافورت سه شنبه در پرونده دو فقره جعل بانکی، پنج فقره تقلب مالیاتی و یک فقره عدم افشای حساب های بانکی بیگانه محکوم گردید. ترامپ چهارشنبه در عکس العمل به این محکومیت در پیامی توئیتری مانافورت را “مردی شجاع” ترامپ چهارشنبه در عکس العمل به این محکومیت در پیامی توئیتری مانافورت را “مردی شجاع” شرح کرد و اظهار کرد: من برای پل مانافورت و خانواده خارق العاده او بسیار دلخور هستم.

گمانه زنی در مورد عفو مانافورت در حالی طرح شده هست که یک عضو کنگره آمریکا گفته هست اگر ترامپ این مدیر پیشین کمپینش را عفو کند باید برای ادای توضیحات احضار گردد. تد لیو در گفت و گو با شبکه سی ان ان اظهار کرد: به نظر من عفو پل مانافورت زمینه را برای احضار ترامپ مهیا می کند و فکر نمی کنم که جمهوری خواهان بر علیه این مسئله اقدامی صورت دهند.

مانافورت امکان دارد که به تحمل ۸۰ سال زندان محکوم گردد. با این حال دادگاه هنوز هیچ حکمی در مورد میزان مجازات مانافورت صادر نکرده هست. محاکمه مانافورت به دنبال تحقیقات رابرت مولر، دادستان مخصوص رسیدگی به مبحث مداخله روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا میسر گردید.

انتهای پیام