«عزیز فیلی» باتوجه به شیوع ویروس کرونا در استان، افزود: در راستای مقابله همه جانبه با این بحران کلیه شهرداران ۱۸ گانه استان از تجمع شهروندان در فضاهای عمومی جلوگیری کنند. جانشین استاندار در شورای هماهنگی مدیریت بحران استان، عنوان کرد: شهرداران شهرهای مختلف استان از اسکان و حضور مسافران عبوری و شهروندان در پارک‌ها، […]

«عزیز فیلی» باتوجه به شیوع ویروس کرونا در استان، افزود: در راستای مقابله همه جانبه با این بحران کلیه شهرداران ۱۸ گانه استان از تجمع شهروندان در فضاهای عمومی جلوگیری کنند.

جانشین استاندار در شورای هماهنگی مدیریت بحران استان، عنوان کرد: شهرداران شهرهای مختلف استان از اسکان و حضور مسافران عبوری و شهروندان در پارک‌ها، میادین، بلوارها فضاهای تفریحی و اقامتی ممانعت کنند.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: در صورت کوتاهی و سهل انگاری در این زمینه با خاطیان و عوامل اجرایی شهرداری برخورد قانونی خواهد شد.

وی با بیان اینکه شهرهای ۱۸ گانه استان توسط شهرداری‌ ها ضدعفونی می شوند، تصریح کرد: ضدعفونی مناطق شهری باید با اولویت مناطق حاشیه و فقیرنشین شهر انجام شود.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، فیلی از هموطنان خواست برای حفظ سلامتی خود سفر به کهگیلویه و بویراحمد را به زمان دیگری موکول کنند و بیان کرد: انتظار می رود مردم برای جلوگیری از شیوع این ویروس در خانه های خود بمانند.

انتهای پیام