به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، در ادامه هفته بیست و هشتم لیگ دسته یک، سه دیدار برگزار شد که ابتدا علم و ادب تبریز با ۳ گل مقابل آرمان گوهر شکست خورد. در این دیدار عباس پورخسروانی، امین اسدی و حسین رسولی برای آرمان گهر گل‌زنی کردند. با این نتیجه علم و ادب […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، در ادامه هفته بیست و هشتم لیگ دسته یک، سه دیدار برگزار شد که ابتدا علم و ادب تبریز با ۳ گل مقابل آرمان گوهر شکست خورد. در این دیدار عباس پورخسروانی، امین اسدی و حسین رسولی برای آرمان گهر گل‌زنی کردند. با این نتیجه علم و ادب ۱۰ امتیازی شد و در قعر جدول باقی ماند. این تیم با توجه به اختلاف ۱۸ امتیازی‌اش برای خروج از منطقه سقوط، باقی ماندن ۶ هفته از رقابت‌های لیگ دسته یک و تفاضل گل بدی که دارد، سقوطش به دسته دو تقریبا قطعی است. آرمان گهر هم با ۳۴ امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت.

نود ارومیه در دیداری که دقایق پایانی سختی برایش به همراه داشت با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل گل ریحان البرز به برتری رسید. در این دیدار ابتدا سیروس صادقیان، عماد علیپور و پیمان پورصادقی نود را پیش انداختند اما در ۷۹ و ۸۵ با دو گل شاهین مجیدی و محمدامین درویشی برای گل ریحان، اختلاف به یک گل رسید ولی در نهایت نماینده ارومیه پیروز از میدان خارج شد. با این نتیجه نود با ۴۷ امتیاز در رده پنجم قرار گرفت و گل ریحان با ۴۳ امتیاز، یک رتبه پایین‌تر از نود جای گرفت.

در آخرین دیدار این هفته هم استقلال خوزستان با یک گل داماش گیلان را شکست داد تا برای ششمین هفته متوالی بدون شکست باقی بماند. استقلال خوزستان پس از این برد با ۴۱ امتیاز در رده هفتم قرار گرفت و داماش با ۳۲ امتیاز، رده سیزدهم را به خود اختصاص داد.

انتهای پیام