مسلم صالحی، نماینده مردم اقلید و عضو مجمع نمایندگان استان فارس از کلید خوردن تحویل دستگاه اکسیژن ساز ۶۰۰ لیتری به بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) اقلید خبر داد. عضو مجمع نمایندگان استان فارس در این خصوص گفت: درخواست این دستگاه از وزارت بهداشت و درمان در اواخر آبان ماه کلید خورد و با مکاتبات و […]

مسلم صالحی، نماینده مردم اقلید و عضو مجمع نمایندگان استان فارس از کلید خوردن تحویل دستگاه اکسیژن ساز ۶۰۰ لیتری به بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) اقلید خبر داد.

عضو مجمع نمایندگان استان فارس در این خصوص گفت: درخواست این دستگاه از وزارت بهداشت و درمان در اواخر آبان ماه کلید خورد و با مکاتبات و رایزنی های صورت گرفته با جناب آقای دکتر نمکی وزیرمحترم بهداشت و درمان و همچنین دکتر نوبخت رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه کشور به لطف الهی در تاریخ بیست و پنج آذر ماه دستورتحویل آن به قید فوریت توسط دکتر جان بابایی معاون محترم درمان وزارت متبوع، به شرکت سازنده این دستگاه داده شد که ان شاءالله طبق نظر مدیرعامل محترم کارخانه سازنده در نیمه دوم دی ماه جهت نصب در بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) اقلید، تحویل تیم راه اندازی تأسیسات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی فارس خواهد شد.

وی ادامه داد: ساخت این دستگاه در مراحل پایانی خود قراردارد که امیدوارم با پیگیری مسئولین بهداشت و درمان شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی فارس در نیمه دوم دیماه در بیمارستان ولی عصر(عج) شهرستان اقلید نصب و راه اندازی و دیگر مشکل کمبود اکسیژن بیماران شهرستان، حل گردد.

نماینده مردم اقلید در مجلس یادآور شد: ضمنا هزینه خرید این دستگاه از اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت و درمان مستقیمأ به حساب شرکت سازنده واریز می گردد./