– اخبار بین الملل – به گزارش خبرنما به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، به نقل از العهد، شیخ حسام العیلانی امام جماعت مسجد الغفران در شهر صیدا لبنان در اظهاراتی به مناسبت سالگرد جنگ ۳۳ روزه رژیم صهیونیستی علیه کشورش تاکید کرد: مقاومت لبنان ۱۴ سال پیش همگان را با سطح بالای […]

– اخبار بین الملل –

به گزارش خبرنما به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، به نقل از العهد، شیخ حسام العیلانی امام جماعت مسجد الغفران در شهر صیدا لبنان در اظهاراتی به مناسبت سالگرد جنگ ۳۳ روزه رژیم صهیونیستی علیه کشورش تاکید کرد: مقاومت لبنان ۱۴ سال پیش همگان را با سطح بالای آمادگی و استقامت خود در برابر دشمن متجاوز صهیونیستی شگفت زده کرد. این نیرو امروز نسبت به سال های گذشته هم شاهد رشد روز افزون در تمام ابعاد بوده است.

لبنان|اظهارات نبیه بری درباره سالگرد پیروزی مقاومت در جنگ ۳۳ روزهوی افزود: مقاومتی که علیه دشمن اسرائیلی به پیروزی دست یافت بدون شک به آمریکایی ها نیز در راستای تخریب اقتصاد لبنان فرصت نخواهد داد.

وی در پایان خطاب به ملت لبنان تصریح کرد: لبنانی ها باید تمام توجه خود را به سوی مثلث طلایی ارتش، ملت و مقاومت متمرکز کنند.