ایرنا: محمد باقر قالیباف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پنجشنبه شب در سمینار کارنامه چهل سالگی انقلاب در مشهد اضافه کرد: تا از انقلاب، آرمانها و اعتبار های خود دست برنداریم خصومت آنان ادامه دارد بنابراین وظیفه ما کارآمد نشان دادن نظام در اداره جامعه هست. وی با بیان اینکه اگر در اداره جامعه الگویی برای عرضه […]

ایرنا: محمد باقر قالیباف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پنجشنبه شب در سمینار کارنامه چهل سالگی انقلاب در مشهد اضافه کرد: تا از انقلاب، آرمانها و اعتبار های خود دست برنداریم خصومت آنان ادامه دارد بنابراین وظیفه ما کارآمد نشان دادن نظام در اداره جامعه هست.

وی با بیان اینکه اگر در اداره جامعه الگویی برای عرضه به کشورهای اسلامی و غیر اسلامی نداشته باشیم هیچ کاری انجام نداده ایم گفت: سطح میانی مدیریت کشور نیازمند توجه و دچار ناکارآمدی هست و مشکلاتی که حالا در کشور وجود دارد به علت ناتوانی مدیریت و عدم باور به توان داخلی هست.

تازه ترین حرف‌های قالیباف در مورد چهار درصدی‌ها

وی دنبال کرد: میتوان با کوچک کردن ساختار دولت زیادی از اقدامات را به مردم واگذار کرد اما یک اقلیت چهار درصدی که در همه جا حاضر هستند نمی گذارند کارها به پیش برود.

لکن چهاردرصدی ها مانع هستند.

وی گفت: اساس انقلاب مردم مداری هست، کسی که مسئول هست توان ندارد در نقش اپوزیسیون صحبت کند و باید از مسئولین مطالبه گری کنیم.

سمینار کارنامه چهل سالگی انقلاب در سالن اجتماعات روزنامه قدس و با حضور جمعی از جوانان در مشهد برگزار گردید.