محمد رزم امروز در جلسه‌ای با کارکنان قضایی و اداری ازنا که در محل دادگستری این شهرستان برگزار شد، شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به محضر مقام معظم رهبری و مردم ایران و آزادی خواهان جهان تبریک و تسلیت گفت و افزود: سردار سلیمانی زحمات زیادی برای اسلام و انقلاب کشید و این مجاهد […]

محمد رزم امروز در جلسه‌ای با کارکنان قضایی و اداری ازنا که در محل دادگستری این شهرستان برگزار شد، شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به محضر مقام معظم رهبری و مردم ایران و آزادی خواهان جهان تبریک و تسلیت گفت و افزود: سردار سلیمانی زحمات زیادی برای اسلام و انقلاب کشید و این مجاهد چهره بین‌المللی جبهه مقاومت و به تعبیر مقام معظم رهبری سردار دل‌ها بود.

وی با اشاره به عملکرد خوب دادگستری شهرستان ازنا، اظهار کرد: کاملاً مشخص است که همکاران ما در این شهرستان زحمات فراوانی می‌کشند.

رزم در ادامه با اشاره به اینکه انشاالله انتقام خون این سردار توسط سایر سربازان امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب گرفته خواهد شد، گفت: این سردار به آرزوی قلبی خود که شهادت بود رسید و با خون خود سبب بجوش آمدن خون تمام جبهه مقاومت و وحدت دو ملت ایران و عراق شد.

نماینده عالی دستگاه قضایی در لرستان با تأکید بر اجرا و پیگیری برنامه‌های تحولی ریاست قوه قضاییه، افزود: سیاست‌های تحولی باید مدنظر و سرلوحه تمام همکاران و قضات قرار گیرد.

وی با تأکید بر اینکه قضات باید قضاوت عادلانه و بی‌طرفانه داشته باشند، بیان کرد: اجرای دستورالعمل کاهش جمعیت کیفری مورد تأکید رئیس قوه قضاییه است و ما باید در راستای اجرای آن تمام تلاش خود را بکار ببریم.

رئیس شورای قضایی لرستان با اشاره به اینکه تکریم ارباب‌رجوع از تأکیدات رئیس قوه قضاییه است، افزود: این موضوع باید مدنظر همه همکاران و مورد توجه ویژه آن‌ها قرار گیرد.

رزم با تأکید بر اینکه با مجرمین حرفه‌ای، اراذل‌واوباش و سارقان مسلح باید با قاطعیت برخورد شود، تصریح کرد: در جرائم ساده قضات باید از تأسیسات نوین حقوقی و مجازات‌های جایگزین حبس در راستای کاهش جمعیت کیفری استفاده کنند.

رئیس‌کل دادگستری بر حل مشکلات جاده ازنا شازند که متأسفانه به علت تأخیر در تکمیل و بهره‌برداری از آن تصادفات زیادی به وقوع پیوسته و خسارات جانی و مالی بسیاری را به دنبال داشته است، تأکید کرد و یادآور شد: در راستای حقوق عامه، بررسی، رسیدگی قضایی و پیگیری حقوقی این پروژه به‌عنوان یک مطالبه عمومی در دستور کار دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام