به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمد پنجعلی کاپیتان اسبق تیم ملی ایران و پیشکسوت پرسپولیس طی گفتگو با خبرنگار برنا در خصوص قهرمانی پرسپولیس در لیگ هجدهم بیان کرد: در درجه اول این پیروزی را به طرفدارهای پرسپولیس تبریک می‌گویم، چون واقعا حمایت کردند. کادر فنی و بازیکنان واقعا زحمت […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمد پنجعلی کاپیتان اسبق تیم ملی ایران و پیشکسوت پرسپولیس طی گفتگو با خبرنگار برنا در خصوص قهرمانی پرسپولیس در لیگ هجدهم بیان کرد: در درجه اول این پیروزی را به طرفدارهای پرسپولیس تبریک می‌گویم، چون واقعا حمایت کردند. کادر فنی و بازیکنان واقعا زحمت کشیدند و ما هم به طبع بسیار خوشحال هستیم.

وی افزود: در حال حاضر فکر می‌کنم توقع زیادی نیست اگر از پرسپولیس قهرمانی آسیا را بخواهیم، این تیم دیگر سه دوره قهرمان شده است و فراتر از آسیا بازی می‌کند، انشاالله برای قهرمانی آسیا خواهیم رفت.

پنجعلی در خصوص رکوردهایی که در این دوره ثبت شده است، عنوان کرد: من معتقد هستم که علیرضا بیرانوند بهترین دروازه‌بان آسیا است، چون از هر لحاظ بخواهیم بگوییم، یک دروازه‌بان کامل است. سیدجلال حسینی تجربه بسیار زیادی دارد، امیدواریم با حضور در دوره‌ی بعدی این رقابت‌ها باز هم بتواند برای تیم مفید باشد و به پیشرفت تیم کمک کند.

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با خرید بازیکن در سال آینده اظهار داشت: در بازی آخر فشار زیادی روی تیم بود، علی علیپور هم تحت فشار قرار گرفت، ما بارها دیدیم که بازیکن جوانی است و سال گذشته آقای گل شده بود، فکر می‌کنم امسال یک مقدار از لحاظ روحی افت داشته است که بر روی مسائل دیگر هم تاثیرگذار بود. نظر کادر فنی مهم است و اگر نیاز به بازیکن جدید باشد، حتما اقدام خواهند کرد.

کاپیتان اسبق تیم ملی ایران در پایان گفت: وقتی یک تیم موفق است دلیل برای تعویض مربی ندارد، سال گذشته در بدترین شرایط به فینال باشگاه‌های آسیا رسیدیم و نایب قهرمان شدیم. مهم رسیدن به فینال بود که با اقتدار کادر فنی و حمایت مردم این اتفاق افتاد. صد در صد وقتی یک تیم با یک مربی موفقیت‌های پی در پی کسب کرده است، می‌تواند سال آینده هم همراه آن تیم باشد.