به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، گزارش شده که جان بولتون به عنوان مشاور ارشد امنیتی دونالد ترامپ قرار هست با نیکولای پاتروشف، دبیر شورای امنیت روسیه دیدار داشته باشد. علاوه بر این سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه نیز بر طبق برنامه ریزی قرار هست با بولتون دیدار […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، گزارش شده که جان بولتون به عنوان مشاور ارشد امنیتی دونالد ترامپ قرار هست با نیکولای پاتروشف، دبیر شورای امنیت روسیه دیدار داشته باشد.

علاوه بر این سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه نیز بر طبق برنامه ریزی قرار هست با بولتون دیدار و گفتوگو داشته باشد.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی ولادیمیر پوتین ریاست جمهور روسیه قبل از این از احتمال دیدار بولتون با پوتین در جریان این سفرش به مسکو خبر داده بود.

پسکوف به نظر می آید که روز یکشنبه این دیدار را تایید کرده و به خبرنگاران اظهار کرد که ریاست جمهور روسیه خواهان دریافت جواب هایی از طرف بولتون در مورد برنامه کشورش در مورد خروج از یک پیمان اتمی با روسیه هست.

ترامپ شنبه اعلام نمود که خواهان خروج از معاهده نامیده شده به “معاهده قوای اتمی میان برد (INF)”  ترامپ شنبه اعلام نمود که خواهان خروج از معاهده نامیده شده به “معاهده قوای اتمی میان برد (INF)”  هست و روسیه را متهم نمود که این پیمان را نقض کرده هست.

انتهای پیام