به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، جمال ولد عباس، دبیرکل این جبهه در مراسم معرفی محمد بوعبدالله، به عنوان ریاست جدید فراکسیون این حزب در شورای مردمی ملی الجزایر (پارلمان این کشور) اظهار کرد، عبدالعزیز بوتفلیقه، ریاست جمهور الجزایر و ریاست این حزب هست و حزب جبهه […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، جمال ولد عباس، دبیرکل این جبهه در مراسم معرفی محمد بوعبدالله، به عنوان ریاست جدید فراکسیون این حزب در شورای مردمی ملی الجزایر (پارلمان این کشور) اظهار کرد، عبدالعزیز بوتفلیقه، ریاست جمهور الجزایر و ریاست این حزب هست و حزب جبهه آزادسازی ملی به غیر از بوتفلیقه کاندیدای دیگری برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۹ ندارد.

ولد عباس اظهار کرد: این کاندیداتوری خواست همه اعضا و حامی های جبهه آزادسازی ملی در کشور هست.

ولد عباس در این مراسم به چالش هایی که این حزب در انتخابات سال آتی با آنان رو به رو خواهد بود، پرداخت و بر ضرورت آمادگی نمایندگان برای ورود به این میدان تاکید کرد.

احزاب مخالف در الجزایر سپتامبر گذشته در جواب به درخواست احزاب حامی بوتفلیقه برای انتخاب دو مرتبه او برای پنجمین دوره، به طرح توافق ملی که هدف از آن انتخاب ریاست جمهور جدید برای الجزایر هست، دعوت نمودند.

نذیر بولقرون، ریاست دفتر ولد عباس نیز اظهار کرد: کمیته مرکزی حزب به زودی جلسه ای برای تایید پایانی این تصمیم بر پا خواهد نمود.

بوتفلیقه ۸۱ ساله از سال ۱۹۹۹ تا امروز در پست ریاست جمهوری الجزایر هست.

او آخرین بار در آوریل سال ۲۰۱۴ برای چهارمین بار به عنوان ریاست جمهور الجزایر انتخاب گردید.

انتهای پیام