به مناسبت ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و گرامی داشت”روز دختر” با حضور مدیرکل بانوان استانداری و سرپرست اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد از بانوان این اداره کل تجلیل شد. به به گزارش خبرنما به نقل ازروابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد،مدیرکل امور بانوان […]

به مناسبت ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و گرامی داشت”روز دختر” با حضور مدیرکل بانوان استانداری و سرپرست اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد از بانوان این اداره کل تجلیل شد.

به به گزارش خبرنما به نقل ازروابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد،مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری در این برنامه با گرامی داشت ولادت حضرت فاطمه معصومه (س)،گفت: این روز در بین شیعیان جهان جایگاه ویژه‌ای دارد و خانواده‌هایی که دارای فرزند دختر هستند به بهانه این روز برای دختران خود هدیه می‌گیرند و بیش از پیش آنها را مورد محبت خود قرار می‌دهند.

نادیا صداقت افزود: عبادت و زهد، پارسایی و تقوا، راستگویی و بردباری، استقامت در برابر ناملایمات، بخشندگی و پاکدامنی و نیز یاد خدا، از صفات برجسته حضرت فاطمه معصومه (س) به شمار می‌رفت.

وی خواستار پیروی دختران از سیره جاودانه مظهر عصمت و نجابت فاطمه معصومه(س) شد و ایشان را بهترین الگو برای دختران ایرانی عنوان کرد.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آیین با اشاره به جایگاه حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: شخصیت حضرت فاطمه معصومه (س) گرامی بهترین الگو برای دختران جامعه اسلامی است.

مجید صفائی رسالت دختران در عصر حاضر را ترویج فرهنگ دینی و اسلامی و پیروی از سیره حضرت فاطمه معصومه (س) و توجه بیش از پیش به فرهنگ حجاب و عفاف دانست.

در پایان این آیین از بانوان شاغل در اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی تقدیر شد.

این برنامه توسط واحد فرهنگی اداره کل با همکاری واحد روابط عمومی و امور بانوان برای اولین بار صورت گرفته است.