مهندس علیرضا کاکاوند در اظهار کرد وگو با خبرنگار ایسنا ، اظهار کرد: با برنامه ریزی انجام شده ۳۵ روستای استان با ۸۶۰۰ نفر جمعیت هفته دولت آب رسانی می گردند. کاکاوند با اشاره به اینکه در رومشگان کیفیت آب پایین رفته و ای سی آن بالا بود و احتیاج به اجرای طرح آب رسانی […]

مهندس علیرضا کاکاوند در اظهار کرد وگو با خبرنگار ایسنا ، اظهار کرد: با برنامه ریزی انجام شده ۳۵ روستای استان با ۸۶۰۰ نفر جمعیت هفته دولت آب رسانی می گردند.

کاکاوند با اشاره به اینکه در رومشگان کیفیت آب پایین رفته و ای سی آن بالا بود و احتیاج به اجرای طرح آب رسانی داشت، اضافه کرد: در کمال خوشبختی در استان مشکل حادی نداریم.

این مسئول یادآور گردید: با توجه به کاهش نزولات آسمانی و پدیده خشکسالی میانگین افت چاه ها بالا بوده و چشمه ها نیز بسیار کم آب گردیدند.

مدیرعامل شرکت آبفار لرستان با بیان اینکه بنیان کار امروز مدیریت صحیح آب هست و جز آن راهی نداریم، اظهار کرد: مدیریت صحیح آب در جایی مفهوم دارد که کم بودن آب و بارندگی وجود داشته باشد. به صورت کلی از لحاظ تأمین آب در روستاها شرایط پایداری داریم و مشکل حادی در این حوزه وجود ندارد.

انتهای پیام