به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا و به نقل از elsport، تیم ملی فوتبال الجزایر در دیدار فینال جام ملت های آفریقا توانست با یک گل سنگال را شکست دهد. تک گل دیدار فینال را بغداد بونجاح به ثمر رساند تا الجزایر بعد از ۲۹ سال برای دومین بار در تاریخ خود قهرمانی در […]

 به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا و به نقل از elsport، تیم ملی فوتبال الجزایر در دیدار فینال جام ملت های آفریقا توانست با یک گل سنگال را شکست دهد. تک گل دیدار فینال را بغداد بونجاح به ثمر رساند تا الجزایر بعد از ۲۹ سال برای دومین بار در تاریخ خود قهرمانی در جام ملت های آفریقا را به دست آورد.

جمال بلماضی سرمربی الجزایر بعد از بازی گفت: پیش بینی می‌کردم که بازی فینال سخت باشد. بسیار خوشحالیم که توانستیم در  این دیدار به پیروزی برسیم و جام قهرمانی را بالای سر ببریم. از همه بازیکنان تشکر می‌کنم که از جان مایه گذاشتند و تلاش زیادی برای قهرمانی تیم داشتند. ما با شایستگی قهرمان این رقابت‌ها شدیم.

او ادامه داد: زمانی که در قطر بود تاکید کردم که هدایت تیم ملی الجزایر را تنها زمانی برعهده می‌گیرم که در اوج آمادگی باشم و شایستگی چنین پستی را داشته باشم. خوشحالم که پاسخ این اعتماد را دادم. بازیکنان دلیل اصلی این قهرمانی هستند و باید از آنها تشکر کرد. در دیدار فینال کمی افت داشتیم و این طبیعی بود اما با شایستگی قهرمان شدیم.

بلماضی افزود: خوشحالم که بن ناصر عنوان بهترین بازیکن جام را به دست آورد. او بازیکن بزرگی است و آینده درخشانی در انتظارش خواهد بود. از همان روز نخست به دنبال قهرمانی بودیم و چنین روزی را پیش بینی می کردیم. بازی فینال از نظر کیفی خوب نبود و دو تیم بازی پایاپای را به نمایش گذاشتند.

سرمربی الجزایر در پایان درباره حمایت هواداران مصری از تیمش گفت: من که چنین چیزی را ندیدم البته شاید به چشم پزشک نیاز داشته باشم.

انتهای پیام