به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تیراندازان ایران نزدیک به یک ماه قبل در مسابقات قهرمانی آسیا چهار سهمیه المپیک ۲۰۲۰ کسب کردند تا تعداد سهمیه‌های ایران به عدد ۶ برسد. بعد از بازگشت تیم ایران انتظار بر این بود که فدراسیون تیراندازی نسبت به تعیین تکلیف وضعیت تیم ملی، سرمربی و اردوها اقدامات […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تیراندازان ایران نزدیک به یک ماه قبل در مسابقات قهرمانی آسیا چهار سهمیه المپیک ۲۰۲۰ کسب کردند تا تعداد سهمیه‌های ایران به عدد ۶ برسد. بعد از بازگشت تیم ایران انتظار بر این بود که فدراسیون تیراندازی نسبت به تعیین تکلیف وضعیت تیم ملی، سرمربی و اردوها اقدامات لازم را انجام دهد تا تیراندازان بعد از استراحت و ریکاوری تمرینات خود را برای المپیک آغاز کنند اما با اینکه گفته می‌شود اردوهای تیم ملی از هفته آینده شروع می‌شود اما وضعیت سرمربی تیم ملی مشخص نیست.

یکی از نگرانی‌هایی که در مورد تیم ملی وجود دارد جدایی الهام هاشمی از تیم تفنگ ایران است. هاشمی که با عملکرد خود به عنوان مربی در افزایش سهمیه‌های المپیک ایران نقش مثبتی داشت اکنون در آستانه تصمیم گیری برای هدایت یا جدایی از  تیم ملی است. به نظر می‌رسد یکی از دلایلی که احتمال جدایی هاشمی را افزایش می‌دهد دستمزد کم اوست به گونه ای که علی دادگر، رئیس فداسیون تیراندازی پیش از این اعلام کرده بود “دستمزد سه مربی ایرانی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان است”  در چنین شرایطی می‌توان به هاشمی حق داد که دیگر گزینه‌های کاری خود را بررسی کند.

فدراسیون تیراندازی نیز در مورد وضعیت فعلی تیم ملی و هاشمی روشنگری نمی‌کند، حتی دادگر رئیس فدراسیون در این مورد حاضر به پاسخگویی نیست و در واکنش به سوال خبرنگار ایسنا صرفا به گفتن این جمله بسنده کرد که “خانم هاشمی فعلا مربی است” البته این به معنی توافق با هاشمی نیست چرا که دادگر پیش از این هم اعلام کرده بود” قراردادمان با این‌ مربی تا پایان مسابقات قهرمانی آسیا بود و در آینده هم گزینه اولمان است. “

با توجه به نتایجی که هاشمی کسب کرده است تیراندازان هم خواستار حفظ او هستند تا جایی که مهیار صداقت، تیرانداز المپیکی ایران یکی از نگرانی‌ها خود را رفتن الهام هاشمی عنوان کرده بود، باید دید که آیا فدراسیون تیراندازی می‌تواند شرایط مورد نیاز برای تمدید قرارداد با هاشمی را فراهم کند یا این مربی با کیفیت را در آستانه المپیک که مهمترین رویداد ورزشی است از دست می‌دهد.  

انتهای پیام