به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری برنا در اصفهان، رییس هیات کشتی استان اصفهان در آئین افتتاح خانه کشتی پوریای ولی اصفهان گفت:این خانه کشتی در مساحت  بیش از هزار متر مربع با اعتبار نزدیک به یک میلیارد تومان بازسازی شد و  مورد بهره‌برداری قرار گرفت. مصطفی میرزایی در ادامه اظهار داشت:  هیات کشتی […]

 به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری برنا در اصفهان، رییس هیات کشتی استان اصفهان در آئین افتتاح خانه کشتی پوریای ولی اصفهان گفت:این خانه کشتی در مساحت  بیش از هزار متر مربع با اعتبار نزدیک به یک میلیارد تومان بازسازی شد و  مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

مصطفی میرزایی در ادامه اظهار داشت:  هیات کشتی اصفهان به‌دنبال ایجاد زیرساخت مناسب برای ارتقای این ورزش در استان است و در همین راستا سالن اختصاصی پوریای ولی آماده برگزاری مسابقه های قهرمانی کشوری است.

وی  ادامه داد: خانه‌های کشتی جدیدی در کاشان، زرین‌شهر، فولادشهر و گلپایگان نیز افتتاح شده است و پوریای ولی با این مساحت بزرگترین سالن کشتی در استان اصفهان است.

 مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان نیز در این آئین اظهار داشت: تشکر می‌کنم از کسانی که برای افتتاح و نوسازی این سالن تلاش کردند. امیدوارم شاهد برنامه های بیشتری در سال های جاری باشیم و افراد بتوانند در رشته های مختلف برای ورزش استان اصفهان افتخار آفرینی کنند.

محمد سلطان حسینی ادامه داد:خوشحال هستم که این سالن برای ورزشکاران آماده شد و امیدوارم که افتخار آفرینی  ورزشکاران را در سطح کشوری و بین المللی در این سالن شاهد باشیم.

 

 

بیشتر بخوانید: