گودرز امیری در جلسه‌ای با هدف هماهنگی و برنامه‌ریزی برگزاری نمایشگاه عکس سیل فروردین‌ماه سال جاری با حضور مدیران کل و مسئولین روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد، اظهار کرد: پس از سیل ویرانگر و بی‌سابقه‌ی فروردین‌ماه سال جاری، روند بازسازی‌ها در کمترین زمان ممکن آغاز شد و در […]

گودرز امیری در جلسه‌ای با هدف هماهنگی و برنامه‌ریزی برگزاری نمایشگاه عکس سیل فروردین‌ماه سال جاری با حضور مدیران کل و مسئولین روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد، اظهار کرد: پس از سیل ویرانگر و بی‌سابقه‌ی فروردین‌ماه سال جاری، روند بازسازی‌ها در کمترین زمان ممکن آغاز شد و در این راستا در خصوص بازسازی مسکن سیل‌زدگان و پرداخت تسهیلات به کشاورزان خسارت‌دیده، یک رکورد بسیار خوب در استان رقم خورد.

وی تصریح کرد: به همین منظور و با نظر استاندار لرستان، مقرر شد که یک نمایشگاه عکس از وقایع سیل با نگاه به بازسازی‌ها و خدمات انجام شده توسط دستگاه‌های اجرایی استان در دهه فجر برگزار شود که اجرای آن به اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی محول شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی استان به‌خصوص دستگاه‌هایی که در حادثه سیل و وقایع پس از آن در روند بازسازی حضور پررنگی داشتند، می‌بایست ضمن همکاری مستمر با اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، به بهترین شکل در قالب عکس و کلیپ، خدمات خود را در معرض دید عامه مردم قرار داده و در این نمایشگاه حضور پررنگی داشته باشند.

احمد حسین فتایی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نیز در این جلسه، به تشریح چگونگی برگزاری این نمایشگاه و شیوه همکاری دستگاه‌های اجرایی در این رویداد پرداخت و گفت: نمایشگاه عکس سیل فروردین‌ماه ۱۳۹۸ از شانزدهم تا هجدهم بهمن‌ماه و هم‌زمان با دهه فجر سال جاری، در سالن B نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در میدان دانشجو برگزار خواهد شد.

وی افزود: این نمایشگاه در دو بخش دستاوردی و عکس‌های هنری و خبری برگزار می‌شود و بر همین اساس دستگاه‌های اجرایی می‌بایست تا ظهر روز سه‌شنبه ۸ بهمن‌ماه عکس‌های مرتبط به خدمات خود را در قالب فایل به ستاد مدیریت بحران استان تحویل داده تا پس از بررسی‌های تخصصی، عکس‌های منتخب جهت نصب در غرفه‌های اختصاص یافته با دستگاه‌ها، مشخص شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تصریح کرد: نکته مهم در این نمایشگاه معرفی خدمات صورت گرفته در روند بازسازی خسارات ناشی از سیل است و دستگاه‌های اجرایی می‌توانند علاوه برعکس از کلیپ، بروشور و سایر محصولاتی که می‌تواند به این موضوع کمک کند در غرفه‌های خود بهره ببرند.

فتایی سپس با اشاره به برگزاری نمایشگاه عکس‌های هنری و خبری در این رویداد، افزود: فراخوان این بخش توسط خانه سینمای مستند لرستان و انجمن سینمای جوانان خرم‌آباد به‌عنوان متولیان این حوزه، تنظیم و توسط روابط عمومی استانداری لرستان و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر و اطلاع‌رسانی خواهد شد که در این بخش به سه عکس برتر جوایز نقدی اهداء می‌شود.

گفتنی است مراسم افتتاحیه این رویداد عصر روز چهارشنبه شانزدهم بهمن‌ماه برگزار و نمایشگاه در روزهای برگزاری از ساعت ۱۵ تا ۲۰ دایر خواهد بود.

انتهای پیام