سیاوش سپهوند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: سال گذشته رقابت‌های جوانان قهرمانی کشور را در بخش پسران و دختران در خرم‌آباد برگزار کردیم و رضایت تیم‌های میهمان و فدراسیون را به دنبال داشت. وی ادامه داد: امسال نیز میزبانی قهرمانی کشور در یکی از رده‌های پایه را در دستور کار داریم و با توجه […]

سیاوش سپهوند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: سال گذشته رقابت‌های جوانان قهرمانی کشور را در بخش پسران و دختران در خرم‌آباد برگزار کردیم و رضایت تیم‌های میهمان و فدراسیون را به دنبال داشت.

وی ادامه داد: امسال نیز میزبانی قهرمانی کشور در یکی از رده‌های پایه را در دستور کار داریم و با توجه به شرایط اگر کرونا نباشد و رقابت‌ها برگزار شود، این میزبانی را به عهده خواهیم گرفت.

سپهوند با اشاره به اینکه سال گذشته قرار بود میزبانی یک رقابت بین‌المللی را در استان به عهده بگیریم اما شرایط فراهم نشد، تاکید کرد: میزبانی مسابقات بین‌المللی داخل سالن دهه فجر در سالن شهید کریمی خرم‌آباد را در دستور کار قرار داده‌ایم و رایزنی‌های اولیه انجام شده است.

رئیس هیات دو و میدانی لرستان گفت:  همچنین رقابت‌های قهرمانی کشور دوهای صحرانوردی در یکی از شهرستان‌های استان را برگزار خواهیم کرد.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت پیشکسوتان، تصریح کرد: برگزاری نشست‌های ماهانه با پیشکسوتان و استفاده از نظرات آنان یکی از برنامه‌های مهم ما است.

سپهوند بیان کرد: صندوق خیرین در هیات دو و میدانی لرستان را ایجاد خواهیم کرد.

رئیس هیات دو و میدانی لرستان گفت: مدارس دو و میدانی را در دو شهرستان استان(خرم‌آباد و بروجرد) فعال خواهیم کرد.

انتهای پیام