‌به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، پنجمین دوره کارگاه مسابقه قوام الدین شیرازی، از ابتدای اردیبهشت ماه و با برگزاری نشست‌ها و پنل‌های تخصصی و کارگاه اجرای پروژه‌های راه یافته به مرحله نهایی با عنوان “بازی بعد از ۷.۳” برگزار شد. مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس در مراسم اختتامیه این رویداد فنی و تخصصی، […]

‌به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، پنجمین دوره کارگاه مسابقه قوام الدین شیرازی، از ابتدای اردیبهشت ماه و با برگزاری نشست‌ها و پنل‌های تخصصی و کارگاه اجرای پروژه‌های راه یافته به مرحله نهایی با عنوان “بازی بعد از ۷.۳” برگزار شد.

مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس در مراسم اختتامیه این رویداد فنی و تخصصی، گفت: سال ۱۳۹۴ و با پیشنهاد و تصویب هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی وقت فارس، این رویداد آغاز شد.

دکتر امیرحسین جمشیدی با بیان اینکه این رویداد با هدف بزرگداشت روز معمار طراحی و اجرایی شده است، گفت: سال ۹۶ خاطره خوبی از سومین دوره برگزاری این رویداد به واسطه تخریب آثار تولید شده توسط شرکت کنندگان توسط شهرداری و به واسطه ناهماهنگی و یک سو تفاهم، در اذهان برگزار کنندگان باقی ماند.

وی با بیان اینکه کسی گمان نمی‌کرد دوره چهارم این رویداد برگزار شود، گفت: به همت دست‌اندرکاران و همراهی نمایندگان مردم شیراز در مجلس و سازمان نظام مهندسی فارس، دوره چهارم به بهترین شکل ممکن برگزار شد.

جمشیدی اضافه کرد: در دوره پنجم، ۳۲ طرح از بین طرح‌های ارائه شده از سراسر کشور پذیرفته شد و در نهایت ۸ طرح به مرحله اجرا و نهایی رسید.

مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس ابراز امیدواری کرد که در سال‌های آینده شاهد بین‌المللی شدن این رویداد باشیم، گفت: دوره پنجم رویداد معماری قوام‌الدین، علی رغم تمام ناملایمات و کارشکنی‌ها، به واسطه همراهی مطلوب نمایندگان مردم شیراز در مجلس و همدلی و مساعدت شورای اسلامی و شهرداری شیراز برگزار شد.

جمشیدی با قدردانی از آیت الله دژکام به واسطه بازدید از محل کارگاه مسابقه، تاکید کرد که حضور نماینده ولی فقیه در شیراز ضمن اینکه باعث دلگرمی تمام برگزار کنندگان بود، عاملی برای جمع شدن حاشیه‌ها محسوب می‌شد.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، در این مراسم، طرح‌های برتر معرفی و از سرپرستان و اجرا کنندگان این طرح‌ها قدردانی شد.

انتهای پیام