معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد از قطع برق چاه های مشترکین پر مصرف یا بد مصرف خبر داد.

<span;>به گزارش پایگاه خبری خبرنما به نقل از  روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد،  ظهیرنژاد، معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب<span;> منطقه ای استان، با بیان این خبر و با اشاره به اینکه بر اساس مجوزات صادره و پروانه‌های بهره‌برداری آب، هر بهره‌بردار چاه کشاورزی ملزم به رعایت سقف برداشت و توزیع ماهیانه آب و برق می‌باشد، گفت : در این رابطه، مشترکینی که مدیریت مصرف آب و انرژی به صورت ماهانه نداشته باشد به دو دسته پرمصرف و بد مصرف تقسیم بندی می‌شوند.

<span;>محسن ظهیرنژاد، معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای ، <span;>افزود: مشترکین پرمصرف،  مصرف ماهانه آنها بیش از ۱٫۳ تا ۱٫۷ برابر سهمیه انرژی مجاز ماهانه است و مشترکین بد مصرف، مصرف ماهانه آنها بیش از ۱٫۷ برابر سهمیه انرژی مجاز ماهانه می باشد .

<span;>معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان بیان کرد <span;>: بر همین اساس به صورت ماهانه لیست مشترکین پرمصرف و بد مصرف به صورت سیستمی بر اساس سامانه ساپاد جهت اعمال محدودیت و قطع برق توسط شرکت‌های توزیع برق ارسال می‌گردد.

<span;>وی، ضمن تقاضای مدیریت صحیح مصرف آب و انرژی توسط کشاورزان محترم، بر عملیاتی شدن قطع برق مشترکین بد مصرف و پرمصرف و پیشگیری از بروز خسارت و مشکلات هشدار و تاکید کرد.