غلامرضا شریعتی در حاشیه نشست بررسی مشکلات راه های خوزستان که شامگاه ۲۲ تیرماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: در این جلسه پروژه های راه سازی در حوزه راه های اصلی و فرعی و راه های روستایی مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، وی افزود: موانع پیش روی اجرای […]

غلامرضا شریعتی در حاشیه نشست بررسی مشکلات راه های خوزستان که شامگاه ۲۲ تیرماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: در این جلسه پروژه های راه سازی در حوزه راه های اصلی و فرعی و راه های روستایی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، وی افزود: موانع پیش روی اجرای طرح های راه سازی استان خوزستان بررسی شد و دستگاه های اجرایی که می توانند در جهت رفع موانع اجرای این طرح ها کمک کنند، انتخاب شدند و هماهنگی های لازم با دستگاه های اجرایی استان برای رفع موانع اجرای پروژه های راه سازی در خوزستان انجام شده است‌.

شریعتی گفت: مسیرهای ایذه، بهبهان، خرمشهر و دیگر جاده های استان خوزستان به صورت قطعه به قطعه مورد ارزیابی قرار گرفته اند تا پروژه های راه سازی اجرایی شوند و تصمیمات لازم برای اجرای این پروژه ها اتخاد شده تا با سرعت بیشتری اجرایی شوند.

انتهای پیام