فاطیما عبدالوند چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه مسابقات به صورت آزاد برای عموم مردم برگزار شد اظهار داشت: در مسابقات رده سنی بزرگسالان حمزه عیاشی به مقام نخست رسید همچنین در رده سنی جوانان و نوجوانان به ترتیب سیدمحمدعلی نوری و علی اسماعیلوندی عنوان نخست را به خود اختصاص دادند. […]

فاطیما عبدالوند چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه مسابقات به صورت آزاد برای عموم مردم برگزار شد اظهار داشت: در مسابقات رده سنی بزرگسالان حمزه عیاشی به مقام نخست رسید همچنین در رده سنی جوانان و نوجوانان به ترتیب سیدمحمدعلی نوری و علی اسماعیلوندی عنوان نخست را به خود اختصاص دادند.

وی افزود: در رده سنی بزرگسالان ویژه بانوان زهرا نقاش به مقام اول رسید همچنین مریم حمودی و هدی پویان مشترکا دوم و مائده درخشنده و فاطمه فیروز بخت به طور مشترک سوم شدند.

رییس انجمن بادی بیوتی خوزستان گفت: مسابقات رده سنی نونهالان با حضور ۵۰ شرکت کننده برگزار شد که بهار صالح زاده به مقام نخست دست یافت.

وی گفت: هدف از برگزاری این مسابقات به صورت آنلاین، ماندن در خانه و ورزش کردن در شرایط موجود است.

ورزش بادی بیوتی دارای ۳۸۵ حرکت است و همه افراد در هر سنی می توانند در این رشته فعالیت کنند حتی کسانی که دچار کمر درد و دیسک گردن هستند.