به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، «علی تیموری» از بازیگران هنرهای نمایشی تئاتر خانه سینما است که اصالتاً گلستانی بوده و هم اکنون در تهران فعالیت می کند. وی متولد ۱۳۷۱ است و ابتدا در رشته حسابداری تحصیل کرد اما در ادامه به دلیل علاقه به بازیگری وارد دنیا هنر شد. گفتگوی کوتاه […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، «علی تیموری» از بازیگران هنرهای نمایشی تئاتر خانه سینما است که اصالتاً گلستانی بوده و هم اکنون در تهران فعالیت می کند.

وی متولد ۱۳۷۱ است و ابتدا در رشته حسابداری تحصیل کرد اما در ادامه به دلیل علاقه به بازیگری وارد دنیا هنر شد.

گفتگوی کوتاه خبرگزاری مهر با این هنرمند جوان را در ادامه بخوانید.

* از کی وارد عرصه هنر شدید؟

بنده از سال ۱۳۹۰ وارد حرفه بازیگری شده و در تئاتر و نمایش به عنوان دستیار کارگردان و بازیگر فعالیت کردم و در ادامه در کارهای سینمایی هم ایفای نقش کردم.

* در چه نمایش هایی حضور داشتید؟

در نمایش الیورتویست، سانفرانسیکو، صدرصد، بینوایان، پدرخوانده و اسکارفیس بازی کردم.

* آثار سینمایی؟

در فیلم های «رد خون»، «لانتوری» و «خون شد» حضور داشتم و البته نمایش خانگی هم به بنده پیشنهاد شده که به دلیل حجم بالای کار موفق نشدم در آن ایفای نقش کنم.

* چه آموزش هایی را گذرانده اید؟

بعد اتمام تحصیلات در رشته حسابداری به دلیل علاقه به هنر، تحصیلات خود را در رشته هنر ادامه داده و لیسانس هنر دارم.

علاوه بر آن تخصصی ترین دوره های تئوری عملی بازیگری را در آکادمی های هنری مطرح گذرانده و در حال حاضر قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در رشته سینما را دارم.

* مشکلات دنیای هنر؟

بازیگری نیاز به پشتوانه دارد تا پشتکار هم به دنبال آن بیاید.

برخی باندبازی ها در سینما کشور وجود دارد که سبب شده بی عدالتی هایی ایجاد شود که البته بنده همواره تلاش کردم با همت و تلاش مضاعف و توکل به خدا مشکلات را حل کنم.

* چه آینده برای خودتان پیش بینی می کنید؟

تمایل دارم با کارگردان های بزرگ کشور مانند اصغر فرهادی، عباس کیارستمی، بهرام بیضایی، داریوش مهرجویی، مسعود کیمیایی، ناصر تقوایی و ابولفضل جلیلی و در عرصه بین المللی با کسانی همچون استیون اسپیلبرگ، مارتین اسکورسیزی، کوئینتن تارانتینو، کریستوفر نولان، فرانسیس فورد کوپولا و جیمز کامرون همکاری داشته باشم که البته این رویاهای من بوده و تلاش می کنم به آن برسم.