به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، روزنامه دنیای اقتصاد درج کرد: «صعود سرخپوشان به فینال لیگ قهرمانان قاره آسیا موجب گردید پرسپولیس ۲۵۰ هزار دلار بابت همین صعود به خودش اختصاص بدهد و البته دریافت دست کم جایزه دو میلیون دلاری بابت نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان را هم قطعی نماید. این در حالی […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، روزنامه دنیای اقتصاد درج کرد: «صعود سرخپوشان به فینال لیگ قهرمانان قاره آسیا موجب گردید پرسپولیس ۲۵۰ هزار دلار بابت همین صعود به خودش اختصاص بدهد و البته دریافت دست کم جایزه دو میلیون دلاری بابت نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان را هم قطعی نماید. این در حالی است که پرسپولیس تا رسیدن به این فاز هم چیزی حدود یک میلیون دلار جایزه دریافت نموده است. بدین ترتیب به نظر می رسد برانکو منحصرا با جایزه های سال کنونی (فارغ از جوایز فصل پیش لیگ قهرمانان) تا اینجا تمامی هزینه های حضور خودش در ایران را صاف کرده باشد.

او در سه فصل گذشته به ترتیب ۷۰۰ هزار دلار، یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار و یک میلیون و ۵۰۰ هزار دلار دستمزد می گرفته که اکنون تقریبا معادل همین پول را در قاره آسیا برای پرسپولیس صاف کرده است.

»

انتهای پیام