به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمد نصرتی سرمربی جدید تیم گل ریحان البرز درباره پذیرش سرمربیگری این تیم به خبرنگار برنا گفت: من فصل گذشته هم در این تیم بودم و شناختی نسبت به این مجموعه داشتم و امسال هم مدیرعامل گل ریحان اعتماد کردند. از آنجایی هم که این […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمد نصرتی سرمربی جدید تیم گل ریحان البرز درباره پذیرش سرمربیگری این تیم به خبرنگار برنا گفت: من فصل گذشته هم در این تیم بودم و شناختی نسبت به این مجموعه داشتم و امسال هم مدیرعامل گل ریحان اعتماد کردند. از آنجایی هم که این تیم برای استان البرز است و من هم متولد شهر کرج هستم امیدوارم بتوانیم از پتانسیل استان به نحو احسن استفاده کنیم. سعی خواهیم کرد نتایج خیلی خوبی با این تیم  بگیریم و بازیکنان بومی به این تیم اضافه شوند و انشالله عملکرد خوبی در لیگ یک داشته باشیم.

وی پیرامون تست‌گیری در تمرینات تیم افزود: من خودم فوتبال را طوری شروع کردم که تست‌گیری بود. یعنی یک مربی داشتیم به نام عباس قاسمی که تست می‌گرفت و ما در این تست‌ها انتخاب شدیم. من نیز سعی کردم خودم تست بگیرم و شاید یکی مثل خودم در آینده فوتبالیستی قابلی شود در شهر کرج و برای فوتبال ملی‌مان بتواند کسب افتخار کند. گفتیم از نیروهای کرج هم بتوانیم استفاده کنیم.

نصرتی درباره هدف‌گذاری گل ریحان البرز اظهار داشت: ما قطعا نیت‌ و هدفمان این است به لیگ برتر صعود کنیم به و موفقیت داشته باشیم و بتوانیم به فوتبال ملی کمک کنیم و فکر می‌کنم مهم‌ترین عاملی که به گل ریحان آمدم همین کمک به فوتبال استان و کشور بود.

وی درباره همکارانش نیز گفت: فعلا در حال حاضر فقط کیانوش رحمتی به جمع ما اضافه شده است و اگر قسمت شود با وی قرارداد خواهیم بست. درباره بازی‌ها نیز باید بگویم دفتر باشگاه در کرج است و تمامی بازی‌ها نیز  در استادیوم انقلاب کرج برگزار خواهد شد  و به تبع آن تمرین‌ها هم در این شهر است.

پیشکسوت پرسپولیس درباره آخرین وضعیت این تیم نیز عنوان کرد: در فصل گذشته نتایج فوق‌العاده بود و جا دارد یک خسته نباشید جانانه به آقای برانکو بگوییم، به نظرم بهترین مربی خارجی است که بعد از تاریخ انقلاب به ایران آمده است و واقعا خیلی چیزها به شخصه از ایشان یاد گرفتم. کارنامه‌اش هم مشخص است و برای او آرزوی موفقیت می‌‌کنم و امیدوارم سرمربی جدید نیز موفق باشد.

نصرتی افزود: برانکو هر آن چیزی که از دستش برمی‌آمد برای موفقیت پرسپولیس و فوتبال ملی انجام داد. من فکر می‌کنم باید رویکرد جدیدی برای پرسپولیس به وجود می‌آمد که با این انتخاب به نظرم خوب بود. رزومه کالدرون را دیدم و امیدوارم بتواند نتایج خوبی بگیرد ولی سرمربی آرژانتینی این را باید بداند که کار سختی در پیش دارد، زیرا یک تیم ۳ سال  قهرمان شده و اینکه بتواند دوباره او را قهرمان کند کار دشواری است.

ملی پوش سابق فوتبال ایران درباره تیم ملی نیز عنوان کرد: ویلتموس در این ۲ بازی خوب نشان داده البته فعلا نمی‌شود عملکرد وی را ارزیابی کرد، چون شاکله تیم از زمان کی‌روش باقی مانده است. چیزی که در این دو بازی مشاهده کردیم شهامت در تیم ملی بیشتر نمود پیدا کرده و تیم در فاز حمله بهتر کار می‌کند.