به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ در ادامه فصل نقل و انتقالات و در آخرین درخواست های آندره آندره آ استراماچونی از مسئولان استقلال که هفته پیش مطرح شد، او سفارش جذب مدافع چپ داده است. البته اولویت او فقط جذب مدافع چپ خارجی است و اعتقاد چندانی به جذب بازیکن […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ در ادامه فصل نقل و انتقالات و در آخرین درخواست های آندره آندره آ استراماچونی از مسئولان استقلال که هفته پیش مطرح شد، او سفارش جذب مدافع چپ داده است. البته اولویت او فقط جذب مدافع چپ خارجی است و اعتقاد چندانی به جذب بازیکن داخلی در این جناح ندارد.

باشگاه استقلال هم به دنبال جذب یک هافبک و مدافع چپ خارجی است و طی این مدت با گزینه های مختلفی وارد مذاکره شده اما بخشی از نفرات مد نظر استقلال به دلیل این که مشمول قوانین جذب بازیکن در لیگ برتر فوتبال ایران نمی شدند، بحث حضورشان منتفی شده است.

بازی برای تیم های ملی کشور و به میدان رفتن در لیگ های معتبر اروپایی از جمله قوانینی است که سبب شده تا استقلال کارش برای جذب بازیکن سخت شود و در نقل و انتقالات بدشانسی هم یقه استقلال را بگیرد.گفته می شود آبی پوشان با یکی دو گزینه به تفاهم رسیده بودند و پیگیر این موضوع هستند.