علی بختیار در اظهار کرد وگو با ایسنا، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر جوانگرایی و استفاده از جوانان در سمت های مدیریتی کشور، اظهار کرد: یک مدیر وظیفه کلیدی اش ایجاد دگرگونی در نظام یک سازمان هست.      این عضو فراکسیون امید مجلس در ادامه ، تصریح نمود: از طرف دیگر […]

علی بختیار در اظهار کرد وگو با ایسنا، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر جوانگرایی و استفاده از جوانان در سمت های مدیریتی کشور، اظهار کرد: یک مدیر وظیفه کلیدی اش ایجاد دگرگونی در نظام یک سازمان هست.

  

  این عضو فراکسیون امید مجلس در ادامه ، تصریح نمود: از طرف دیگر مسئولان جوان و مبتکری داریم که در حقیقت با یک نگاه استراتژیک و سیستمی در حال حل کردن مشکلات می باشند و سازمان را به سمت مطلوب سوق می دهند.

وی در ادامه بیان کرد: ما امروز تصمیم های گرفته نشده ای در کشور داریم که باید با یک شایسته سالاری شاهد اتخاذ این تصمیم های باشیم. اگر کشور ما به این شکل که امروز در حال اداره شدن هست، پیش برود، در آینده با مشکل رو به رو خواهیم گردید.

رییس فراکسیون پاسخگوی مجلس در ادامه در مورد مدیرانی که بیشتر از ۱۰ سمت دارند، بیان کرد: وقتی که یک مدیر دارای چندین سمت هست و در چند سازمان عضو هیات مدیره هست، مطمئنا شاهد عدم تمرکز و حل نشدن زیادی از مشکلات می باشیم.

بختیار، افزود: چند سمتی بودن مسئولان موجب می گردد که آنان از برنامه ریزی و تمرکز کافی بر روی یک حوزه جا بمانند و در حقیقت به تمامی سازمان هایی که این شخص در آن مسیولیت دارد، عارضه وارد گردد. امروز به سبب عدم تمرکز مسئولان بر روی کار کلیدی خود شاهد ناتوانی در بعضی از سازمان ها هستیم. هر یک از مسئولان باید بر روی یک سمت و یک پست تمرکز کنند.

انتهای پیام