به گزارش خبرنما به نقل از برنا آذربایجان‌غربی، فرهاد شاهمیری داور بین‌المللی و محبوب والیبال کشورمان که برای تماشای وضعیت محل برگزاری هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال به ارومیه سفر کرده است گفت: با توجه به اینکه ارومیه همیشه میزبانی پرشوری از مسابقات والیبال داشته یقین دارم از این مسابقات نیز سربلند بیرون خواهدآمد. وی افزود: […]

به گزارش خبرنما به نقل از برنا آذربایجان‌غربی، فرهاد شاهمیری داور بین‌المللی و محبوب والیبال کشورمان که برای تماشای وضعیت محل برگزاری هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال به ارومیه سفر کرده است گفت: با توجه به اینکه ارومیه همیشه میزبانی پرشوری از مسابقات والیبال داشته یقین دارم از این مسابقات نیز سربلند بیرون خواهدآمد.

وی افزود: وضعیت سالن نسبت به آخرین حضور من که در مسابقات لیگ برتر بود بسیار بهتر شده و می توانم به این مورد یقین کنم که وضعیت سالن ۶۰۰۰نفری ارومیه حتی نسبت به سالن‌های دیگر کشورها نیز بهتر و برابر با استانداردهای جهانی است و باید از تمام مسئولین این شهر و استان بابت این تلاششان قدردانی کرد.

وی اظهار کرد: یکی از نکات جالبی که در این شهر برای میزبانی رخ داده، تبلیغات لیگ ملت‌های والیبال (VNL) در سطح شهر از فرودگاه تا محل برگزاری مسابقات و تا هتل محل اسکان تیم‌هاست.

شاهمیری ضمن تمجید از هواداران والیبال این شهر خاطر نشان کرد: با توجه به تماشاگران پرشور این شهر می‌توانم به کسب هر ۹ امتیاز این مسابقات امیدوار بود.

داور بین المللی والیبال نیز از هواداران ارومیه‌ای خواست که با تشویق و حمایت خود، فرهنگ آذری و ایرانی را به خارجی ها نشان دهند.