مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر گفت: در ادامه بازدید های دوره ای کارگروه تسهیل استان، معاون استاندار به همراه مدیر کل صمت استان از یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی بوشهر۲ بازدید به عمل آوردند. به گزارش خبرنما به نقل از  روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر، مهدی صفوی افزود: این واحد […]

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر گفت: در ادامه بازدید های دوره ای کارگروه تسهیل استان، معاون استاندار به همراه مدیر کل صمت استان از یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی بوشهر۲ بازدید به عمل آوردند.

به گزارش خبرنما به نقل از  روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر، مهدی صفوی افزود: این واحد تولیدی در زمینه چاپ و ساخت پتو با سرمایه گذاری ۹۰ میلیارد ریالی با اشتغالزایی ۱۵ نفر بصورت مستقیم و ۱۰۰نفر بصورت غیر مستقیم در فاز ۲شهرک صنعتی بوشهر۲ توسط بخش خصوصی سال گذشته به بهربرداری رسیده است.
معاون استاندار بوشهر در این بازدید گفت: این شرکت  با ظرفیت سالیانه ۸۰۰تن در زمینی به مساحت ۱۳۶۰ متر مربع با استفاده از تسهیلات بانکی جهت خرید ماشین آلات و سرمایه در گردش برای اولین بار در استان به تولید رسیده است.
سعید زرین فر اضافه کرد: سیاست دولت حمایت از واحد های تولیدی است و امیدواریم با اجرای صحیح  برنامه های جهش تولید شاهد رونق بیش از پیش تولید و اشتغال در آینده ای نزدیک باشیم.
صفوی افزود:این واحد تولیدی از واحد های فعال و نمونه شهرک صنعتی بوشهر است و با اختصاص زمین جدید برای طرح توسعه، بزودی فاز دوم کارخانه با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریال و  حجم تولید ۸۰۰ تن در سال اجرائی شده و برای ۶۰ نفر ایجاد اشتغال می‌کند.
با موافقت  اعضا کارگروه تسهیل مقرر شد بانک عامل همکاری لازم جهت تسریع در پرداخت تسهیلات برای طرح توسعه این واحد صنعتی به عمل آورده و گمرک استان هم واردات مواد اولیه و ماشین آلات این کارخانه را تسهیل کند.