سایان چگنی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص قهرمانی‌اش در رقابت‌های بزرگسالان قهرمانی کشور، اظهار کرد: با تمرین‌هایی که زیر نظر استاد مریم ولی‌بهاروندی داشتم به کسب مدال طلای وزن ۵۷- کیلوگرم امیدوار بودم که خدا را شکر به هدغفم رسیدم. وی ادامه داد: امسال در پیکارهای نوجوانان و جوانان قهرمانی کشور نیز طلا کسب […]

سایان چگنی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص قهرمانی‌اش در رقابت‌های بزرگسالان قهرمانی کشور، اظهار کرد: با تمرین‌هایی که زیر نظر استاد مریم ولی‌بهاروندی داشتم به کسب مدال طلای وزن ۵۷- کیلوگرم امیدوار بودم که خدا را شکر به هدغفم رسیدم.

وی ادامه داد: امسال در پیکارهای نوجوانان و جوانان قهرمانی کشور نیز طلا کسب کردم و این در نوع خودش رکورد منحصر بفردی است.

چگنی با بیان اینکه فقط به یک رقابت بین‌المللی اعزام شده، افزود: در رقابت‌های نوجوانان قهرمانی آسیا شرکت کردم و پنجم شدم و در واقع به کم‌تجربگی باختم.

این ورزشکار لرستانی با اشاره به تعلیق جودوی ایران، بیان کرد: امیدواریم جودو از تعلیق دربیاید و بازهم بتوانیم در رقابت‌های بین‌المللی شرکت کنیم. بدون شک با کسب تجربه در میادین بین‌المللی می‌توانیم نتایج به مراتب بهتری کسب کنیم.

وی تاکید کرد: اگر مشکل تعلیق حل شود و به رقابت‌های بین‌المللی بیشتری اعزام شوم، قول می‌دهم مدال کسب کنم.

چگنی با اشاره به اینکه جودو بانوان لرستان حرف اول را در کشور می‌زند، گفت: امسال در بخش تیمی پیکارهای نوجوانان قهرمانی کشور اول و در جوانان و بزرگسالان دوم شدیم.

انتهای پیام