به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، زهرا موسوی سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان طی مراسم تجلیل از مدال‌آوران بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۱۹ در گفتگو با خبرنگار برنا در خصوص این مراسم بیان کرد: خوشحال هستیم که طبق سنوات هر ساله توانستیم در ماه مبارک رمضان این مراسم را برگزار کنیم […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، زهرا موسوی سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان طی مراسم تجلیل از مدال‌آوران بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۱۹ در گفتگو با خبرنگار برنا در خصوص این مراسم بیان کرد: خوشحال هستیم که طبق سنوات هر ساله توانستیم در ماه مبارک رمضان این مراسم را برگزار کنیم و با حضور ریاست جمهوری در خدمت ورزشکارهای باشیم که موفق به کسب مدال در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۱۹ شده بودند.

وی افزود: در حال حاضر وضعیت ورزش بانوان جهت کسب سهمیه المپیک بسیار امیدوار کننده است. اولین سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو را نجمه خدمتی بانوی تیرانداز تیم ملی کشورمان کسب کند، همچنین در بخض پارالمپیک بانوان موفق به کسب دو سهمیه شدند.

موسوی در پایان گفت: وضعیت بانوان در راستای راهیابی به المپیک توکیو بسیار خوب است و اردوها به صورت مداوم ادامه دارد. تا به حال بانوان توانسته‌اند رکوردهای خوبی ثبت کنند و جایگاه خوبی در رنکینگ جهانی قرار بگیرند. امیدوارم بتوانند در مسابقاتی که پیش رو دارند، سهمیه المپیک کسب کنند.