جواد طاری بخش جمعه شب در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: به خاطر این حمله و زورگیری “زامهران” قادر به حضور در بازی فردا با تیم پرسپولیس نخواهد بود و این دیدار را از دست خواهد داد. وی ادامه داد: زامهران بازیکن تیم پدیده خراسان که در نیم فصل به این تیم مشهدی پیوسته است، شب گذشته […]

جواد طاری بخش جمعه شب در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: به خاطر این حمله و زورگیری “زامهران” قادر به حضور در بازی فردا با تیم پرسپولیس نخواهد بود و این دیدار را از دست خواهد داد.

وی ادامه داد: زامهران بازیکن تیم پدیده خراسان که در نیم فصل به این تیم مشهدی پیوسته است، شب گذشته هنگام بازگشت به منزلش در مشهد مورد حمله سارقین قرار گرفت و زورگیران با چاقو به او حمله کرده و وی را مصدوم کردند.
زامهران نیز در صفحه خود در فضای مجازی نوشت: با اینکه تلفن همراه و پولهایم را بدون مقاوت به زورگیران دادم اما آنها از چند ناحیه به من چاقو زدند.
وی افزود: حال عمومی من مساعد است و تحت درمان قرار دارم اما از این اقدام سارقان نخواهم گذشت و موضوع را پیگیری خواهم کرد.

در هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال، ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه فردا (شنبه) تیم پدیده در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد میزبان تیم پرسپولیس خواهد بود.
هم اکنون تیم پدیده از ۱۸ بازی با ۲۳ امتیاز در رتبه یازدهم و تیم پرسپولیس با ۳۷ امتیاز در رتبه دوم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر فوتبال قرار دارند.