به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال ذوب‌آهن یکی از نمایندگان فوتبال ایران امروز و در چارچوب هفته چهارم به مصاف الوصل امارات می‌رود، تیمی که در بازی رفت با نتیجه سه بر یک مغلوب شاگردان علیرضا منصوریان شد. فرشاد بهادرانی، هافبک اسبق این تیم، درباره بازی امروز به خبرنگار […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال ذوب‌آهن یکی از نمایندگان فوتبال ایران امروز و در چارچوب هفته چهارم به مصاف الوصل امارات می‌رود، تیمی که در بازی رفت با نتیجه سه بر یک مغلوب شاگردان علیرضا منصوریان شد. فرشاد بهادرانی، هافبک اسبق این تیم، درباره بازی امروز به خبرنگار برنا گفت: اگر به صورت کلی به تغییرات ذوب آهن نگاه کنیم، بعد از نیم فصل اول با آمدن آقای منصوریان تیم هم فوتبال بهتری ارائه می‌دهد و هم نتایج خوبی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا می گیرد که این خودش نشان می‌دهد تغییرات در ذوب‌آهن مثبت بوده است.

وی افزود: ذوب آهن به عنوان یکی از نمایندگان ایران علی رغم اینکه بسیاری فکر نمی کردند بتواند در لیگ قهرمانان آسیا موفق باشد، اما توانست با قدرت بازیهای پلی اف را پشت سر بگذارد ودر مرحله گروهی نیز با اقتدار صدر جدول را به خود اختصاص داد و امروز نیز می تواند صدرنشینی و صعود خود را مسجل کند.

هافبک اسبق ذوب‌آهن در بخش دیگر از صحبت‌هایش با اشاره به سطح بالای رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: در  رقابت‌های لیگ برتر هم امکان پیش‌بینی وجود ندارد، اما بنده فکر می‌کنم ذوب‌آهن امروز بتواند مقابل الوصل با حضور هواداران به موفقیت دست پیدا کند و تا حدود زیادی صعود خود به مرحله بعدی را قطعیت ببخشد. نکته‌ای که در این میان وجود دارد این است که اصفهانی‌ها امروز و در بازی الوصل با حضور در ورزشگاه از نماینده کشور حمایت کنند، چراکه نتیجه‌گیری این تیم به نفع کل فوتبال ایران است و بنده امیدوارم هواداران سپاهان نیز به ورزشگاه بیایند و نماینده شهر و کشور خود را تشویق کنند.

بهادرانی در پایان و درباره قهرمان لیگ برتر گفت: به نظر من بازی پرسپولیس وسپاهان اهمیت بالایی دارد و می‌تواند تعیین کننده باشد، در این بازی اگر پرسپولیس برنده باشد تا حد زیادی قهرمانی خود را قطعی کرده و برد سپاهان و مساوی در این دیدار می تواند لیگ را مهیج‌تر کند و شانس قهرمانی استقلال و سپاهان را بالا ببرد.