به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ جلال کاملی‌مفرد، مدافع اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان، درباره نخستین حضور ویلموتس روی نیمکت تیم ملی فوتبال کشورمان به خبرنگار برنا گفت: در بازی سوریه بچه‌ها زحمت زیادی کشیدند و خوب ظاهر شدند. البته این تمام قدرت فوتبال ما نبود و با یک بازی تدرکاتی […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ جلال کاملی‌مفرد، مدافع اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان، درباره نخستین حضور ویلموتس روی نیمکت تیم ملی فوتبال کشورمان به خبرنگار برنا گفت: در بازی سوریه بچه‌ها زحمت زیادی کشیدند و خوب ظاهر شدند. البته این تمام قدرت فوتبال ما نبود و با یک بازی تدرکاتی هم نمی‌توان ویلموتس را ارزیابی کرد.

وی افزود: بی‌تردید این مربی بلژیکی برنامه‌های خاص خود را دارد. به نظر من انتخاب هاشمیان کار خوبی بود و باید حضور مربیان خارجی در فوتبال ما حداقل به تبادل تجربه و انتقال دانش به ۲-۳ مربی داخلی منجر شود.

کاملی‌مفرد درباره بازی با کره نیز اظهار داشت: بازی با کره همیشه سخت و حساس بوده و من فکر می‌کنم عیار و محک خوبی برای بازیکنان و کارد فنی باشد. البته نباید فراموش کنیم بازی تدارکاتی است و هدف ما از این بازی چیست.

مدافع اسبق فولاد خوزستان با استقبال از آمدن نکونام به این تیم تصریح کرد: من با آقای نکونام همبازی بودم و از آمدن او به فولاد خوشحالم و با توجه به تجربه مربیگری که وی در این مدت کسب کرده، معتقدم می‌تواند در فولاد هم موفق باشد. من نکونام را به خوبی می‌شناسم. او فردی بااخلاق و انسان خوبی است. به شخصه هر کاری از دستم برآید با علاقه برای او و فولاد انجام می‌دهم و در اینجا هم به او می‌گویم استفاده از بازیکنان بومی می‌تواند نقطه عطفی برای باشگاه باشد. خوزستان شرایط خاصی دارد و هر بازیکنی نمی‌تواند اینجا تمرین و بازی کند به همین دلیل بازیکنان بومی می‌توانند موفق‌تر باشند. امیدوارم فولاد در لیگ نوزدهم موفق‌تر از قبل باشد.