به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی مقابل ماشین‌سازی باید پنجشنبه هفته جاری تکلیف قهرمانی لیگ را در شهر جم و بازی مقابل پارس جنوبی مشخص کند. حسین عبدی پیشکسوت سرخپوشان پایتخت درباره این دیدار به خبرنگار برنا گفت: پرسپولیس در بازی با ماشین سازی موقعیت‌های […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی مقابل ماشین‌سازی باید پنجشنبه هفته جاری تکلیف قهرمانی لیگ را در شهر جم و بازی مقابل پارس جنوبی مشخص کند. حسین عبدی پیشکسوت سرخپوشان پایتخت درباره این دیدار به خبرنگار برنا گفت: پرسپولیس در بازی با ماشین سازی موقعیت‌های بسیار زیادی برای گل زدن داشت و بازیکنان هم عطش گلزنی دارند و خواهند داشت که این نکته مثبتی است. اما در بازی موقعیت‌ها از دست می‌رفت و بروی یک صحنه پنالتی تیم به گل دست یافت و در نهایت بازی مساوی شد.

عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس درباره اینکه آیا فشار روانی را دلیل عدم گلزنی پرسپولیس می‌داند اظهار داشت: من فکر می کنم زمانی که بازیکنان جا به جا می شوند این مشکل پیش می‌آید و نمی‌توان منکر فشار زیاد نیز شد.

مربی سابق سرخپوشان درباره عملکرد تیم در فاز تهاجمی و عدم گلزنی مداوم علیپور نیز تصریح کرد: علیپور آن جلو کمی تنها شده و بازیکن خارجی پرسپولیس باید کیفیت بالاتری از خود به نمایش بگذارد به هر حال مهم این است که تیم به لحاظ روحی و روانی محیای بازی آخر شود و من بسیار امیدوارم پرسپولیس بتواند با برد در جم قهرمان لیگ برتر شود.