به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال آرژانتین بامداد شنبه در یک بازی دوستانه در واندا متروپولیتانو به مصاف ونزوئلا رفت و سه بر یک مغلوب شد. لیونل مسی پس از چند ماه دوباره پیراهن تیم ملی کشورش را بر تن کرد. او پس از جام جهانی ۲۰۱۸ برای آلبی سلسته بازی […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال آرژانتین بامداد شنبه در یک بازی دوستانه در واندا متروپولیتانو به مصاف ونزوئلا رفت و سه بر یک مغلوب شد.

لیونل مسی پس از چند ماه دوباره پیراهن تیم ملی کشورش را بر تن کرد. او پس از جام جهانی ۲۰۱۸ برای آلبی سلسته بازی نکرده بود اما این بازگشت تلخ بود. دروازه آرژانتین خیلی زود در دقیقه ۶ توسط خوسه سالومون روندون باز شد. او در یک ضد حمله گل نخست بازی را به ثمر رساند. آرژانتین در حالی که بازی را در اختیار داشت پیش از پایان نیمه نخست دوباره دروازه‌اش باز شد. این بار جان موریو گلزنی کرد.

لیونل اسکالونی چند تغییر را در ترکیب ایجاد کرد تا شرایط عوض شود و این اتفاق افتاد. لائوتارو مارتینس در دقیقه ۵۹ اختلاف را به حداقل رساند. با این حال ونزوئلا دوباره به گل رسید. مارتینس در دقیقه ۷۶ از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد. آرژانتین نتوانست این دو گل را جبران کند و شکست را قبول کرد.

آلبی سلسته در دومین بازی دوستانه‌اش در این هفته به مصاف مراکش خواهد رفت.

انتهای پیام