به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا سرهنگ فرید کریمی زاده دوشنبه شب در این خصوص اظهار داشت: باتوجه به خطرات ناشی از شیوع ویروس کرونا و مصوبات ستاد مقابله با کرونا در استان، مرکز تعویض پلاک راهگشا تعطیل بود اما باتوجه به درخواست های مکرر شهروندان بر اساس مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا بازگشایی […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا سرهنگ فرید کریمی زاده دوشنبه شب در این خصوص اظهار داشت: باتوجه به خطرات ناشی از شیوع ویروس کرونا و مصوبات ستاد مقابله با کرونا در استان، مرکز تعویض پلاک راهگشا تعطیل بود اما باتوجه به درخواست های مکرر شهروندان بر اساس مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا بازگشایی شد.

وی افزود: مرکز خدمات خودرویی (راهگشا) اکنون با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی خدمات تعویض پلاک و امور فنی مربوط به خودرو را آغاز کرد.

رئیس پلیس راهور خوزستان گفت: مالکان وسایل نقلیه  می توانند با اخذ نوبت اینترنتی از سایت راهور ۱۲۰ در وقت تعیین شده به مرکز راهگشا مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: انتظار می رود شهروندان گرامی از هرگونه مراجعه حضوری و ازدحام بی مورد در مرکز تعویض پلاک خودداری کنند تا خدمت رسانی بر اساس برنامه ریزی های انجام شده به خوبی و در سریعترین زمان انجام شود.

هم اکنون سه شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی ، ۱۴ شهرستان نارنجی و ۱۰ شهرستان زرد هستند.