محمدجعفر علیزاده در اظهار کرد وگو با ایسنا اضافه کرد: در حال حاضر میانگین تخت های بیمارستان در کشور به ۲.۸ وی گفته بود: با توجه به بازنمایی بیمارستان ها دراستان کهگیلویه و بویراحمد این استان جهش قابل ملاحظه ای در شاخص تخت بیمارستانی و رسیدن به میانگین کشوری داشته هست. معاون وزیر راه و […]

محمدجعفر علیزاده در اظهار کرد وگو با ایسنا اضافه کرد: در حال حاضر میانگین تخت های بیمارستان در کشور به ۲.۸

وی گفته بود: با توجه به بازنمایی بیمارستان ها دراستان کهگیلویه و بویراحمد این استان جهش قابل ملاحظه ای در شاخص تخت بیمارستانی و رسیدن به میانگین کشوری داشته هست.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی کشور تصریح نمود: با توجه به احداث بیمارستان خصوصی زاگرس در یاسوج و بیمارستان نرگسی در گچساران، استان کهگیلویه و بویراحمد از میانگین کشوری نیز گذر خواهد کرد.

علیزاده عنوان نمود: با احداث این بیمارستان ها کهگیلویه و بویراحمد در مورد بیمارستان و تخت های بیمارستانی جزء استان های بهره مند در کشور خواهد گردید.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی کشور افزود: سال کنونی بمناسبت ۴۰ سالگرد انقلاب اسلامی تاحالا هشت بیمارستان در کشور با حجم ۱۲۰۰ تخت و اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان بازنمایی شده هست.

علیزاده گفته بود: این بیمارستان ها در استانهای کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، تهران، آذربایجان غربی و شرقی، کردستان و خوزستان بوده هست.

وی اضافه کرد: ساخت بیمارستان در شش استان دیگر دربردارنده چهارمحال بختیاری، همدان، مازندران، کرمانشاه، اردبیل و گیلان با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان در حال انجام هست که تا انتهاء سال جاری به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام