بازدید رئیس و جمعی از مسئولان دانشگاه از پروژه های عمرانی دانشگاه یاسوج/ تاکید دکتر عریان بر سرعت بخشی در اتمام پروژه ها رئیس و جمعی از مسئولان دانشگاه یاسوج از پروژه های عمرانی دانشگاه از نزدیک بازدید و در جریان پیشرفت این طرحها قرار گرفتند. بازدید رئیس و جمعی از مسئولان دانشگاه از پروژه […]

بازدید رئیس و جمعی از مسئولان دانشگاه از پروژه های عمرانی دانشگاه یاسوج/ تاکید دکتر عریان بر سرعت بخشی در اتمام پروژه ها
رئیس و جمعی از مسئولان دانشگاه یاسوج از پروژه های عمرانی دانشگاه از نزدیک بازدید و در جریان پیشرفت این طرحها قرار گرفتند.

بازدید رئیس و جمعی از مسئولان دانشگاه از پروژه های عمرانی دانشگاه یاسوج/ تاکید دکتر عریان بر سرعت بخشی در اتمام پروژه ها
به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی دانشگاه یاسوج ، دکتر عریان در حاشیه این بازدید گفت: ۵ طرح عمرانی که از آنها بازدید به عمل آمد در مراحل پایانی کار هستند و باید نسبت به تکمیل با کیفیت این پروژه ها تسریع صورت گیرد.
وی ادامه داد: اجرای اسکلت بتنی دانشکده فنی و مهندسی در فاز اول حدود ۵۰ میلیارد اعتبار به خود تخصیص داده بود که اکنون بیش از ۹۸ درصد کار انجام شده و تا اواسط مردادماه فاز اول این پروژه به پایان می رسد.رئیس دانشگاه همچنین در بازدید از طرح دکوراتیو آمفی تئاتر و سالن اجتماعات دانشکده منابع طبیعی بیان داشت: این طرح با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال در حال انجام است که ۹۰ درصد پیشرفت داشته و تا پایان تیرماه تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.
دکتر عریان افزود: طرح خرید و نصب آسانسور دانشکده منابع طبیعی نیز با اعتبار ۸/۴ میلیارد ریال ۹۰ درصد پیشرفت داشته و تا ۵ مردادماه آماده بهره بردای می‌شود.وی بیان داشت: پروژه زیرسازی پیست دو و میدانی زمین چمن مصنوعی دانشگاه با ۴۰ درصد پیشرفت و اعتبار ۳/۵ میلیارد ریال تا آخر تیرماه به بهره برداری می رسد.دکتر عریان در بازدید از احداث آشپزخانه صنعتی دانشگاه با تاکید بر تسریع در تکمیل با کیفیت این پروژه اظهار داشت: پیمانکار این طرح نیز قول داده تا سه هفته دیگر این پروژه را تکمیل و در اختیار دانشگاه قرار دهد.
رئیس دانشگاه گفت: اعتبار این طرح حدود ۷/۷ است که بیش از ۷۰ درصد نیز پیشرفت داشته است.دکتر عریان تاکید کرد: در این بازدید ضمن تاکید بر تسریع در اتمام پروژه ها نسبت به انجام با کیفیت طرح ها نیز تاکید شد.
وی بیان داشت: با تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها، بسیاری از طرح های عمرانی نیمه تمام دانشگاه به سرانجام رسیده و کیفیت خدمات دهی به دانشجویان نیز بالا می رود.
دکتر گودرزی معاون مالی و اداری، دکتر نیکدل معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر موسوی مدیرطرحهای عمرانی، دکتر امیری مدیرکل حوزه ریاست، خانم بهروزی مدیرمالی و رضوانی مدیر امور دانشجویی در این بازدید رئیس دانشگاه را همراهی می کردند.