اسماعیل نجار شامگاه شنبه در اهواز اظهار کرد: پیش‌بینی‌ هواشناسی کل کشور برای شرایط جوی در طول پاییز، میزان بارش‌ها بالاتر از نرمال بوده است که همین وضعیت در کشور اتفاق افتاد و تاکنون مشکل خاصی در این دوره ایجاد نشده است. به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، وی افزود: میزان بارش‌ها در زمستان […]

اسماعیل نجار شامگاه شنبه در اهواز اظهار کرد: پیش‌بینی‌ هواشناسی کل کشور برای شرایط جوی در طول پاییز، میزان بارش‌ها بالاتر از نرمال بوده است که همین وضعیت در کشور اتفاق افتاد و تاکنون مشکل خاصی در این دوره ایجاد نشده است.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، وی افزود: میزان بارش‌ها در زمستان پایین‌تر از نرمال پیش‌بینی شده است بنابراین اگر پیش‌بینی هواشناسی کاملا درست باشد، امیدوارم هم  بارندگی خوبی داشته باشیم و هم مشکل خاصی نداشته باشیم.

معاون وزیر کشور با اشاره به هدف از سفر به خوزستان بیان کرد: در این سفر روند اقدامات صورت گرفته در  بازسازی مناطق سیل‌زده استان خوزستان را دنبال می‌کنیم و اگر همچنان مشکلی وجود داشته باشد، تلاش می‌کنیم رفع شود.

وی با بیان اینکه برای احداث سیل‌بندها در خوزستان اعتبار مورد نیاز در اختیار وزارت نیرو قرار گرفته است، توضیح داد: یکی دیگر از برنامه‌های ما بررسی پیشرفت میزان ساخت و ساز در حوزه سیل‌بندها است.

انتهای پیام