به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا؛ سه‌شنبه شب از هفته شانزدهم لیگ فوتبال باشگاه‌های اسپانیا، بارسلونا که شرایط خوبی ندارد به مصاف ایبار رفت و در ادامه عملکرد پرنوسان خود به تساوی یک بر یک رضایت داد. بارسلونا در این دیدار «لیونل مسی» را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت. «جرارد پیکه»، «آنسو فاتی»، […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا؛ سه‌شنبه شب از هفته شانزدهم لیگ فوتبال باشگاه‌های اسپانیا، بارسلونا که شرایط خوبی ندارد به مصاف ایبار رفت و در ادامه عملکرد پرنوسان خود به تساوی یک بر یک رضایت داد.

بارسلونا در این دیدار «لیونل مسی» را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت. «جرارد پیکه»، «آنسو فاتی»، «جوردی آلبا» و «سرخیو روبرتو» دیگر مصدومان این تیم هستند.

میزبان در دقیقه هشتم صاحب پنالتی شد و برخلاف انتظار «مارتین برایت‌ویت» پشت توپ ایستاد و با ضربه‌ای ضعیف این بخت طلایی را از دست داد.

«رونالدو کومان» تیمش را در این دیدار با سیستم ۲-۵-۳ به میدان فرستاد تا در غیاب مسی از جناحین حملاتش را طراحی کند.

در دقیقه ۲۴ حرکت زیبای بازیکنان بارسلونا و پاس «فیریپو» به برایت‌ویت رسید و او دروازه ایبار را گشود اما سیستم کمک داور ویدئویی نشان داد که این گل در موقعیت آفساید به دست آمده و در نهایت مردود اعلام شد.

در دقیقه ۵۰ «عثمان  دمبله» که بین دو نیمه وارد زمین شده بود نتوانست از پاس عالی «پدری» استفاده کند و موقعیت خوبی را از دست داد.

سه دقیقه پس از آن اشتباه وحشتناک «آرائوخو» کار دست بارسلونا داد و «کیکه» کاپیتان ایبار در مصاف تک به تک با «ترشتگن» گلزنی کرد.

«رونالد کومان» که نتیجه را از دست رفته می‌دید دو تعویض همزمان انجام داد و «کوتینیو» و «ترینکائو» را به میدان فرستاد تا توان هجومی تیمش افزایش یابد.

این تعویض‌ها خیلی زود جواب داد و در دقیقه ۶۷ کار هماهنگ بازیکنان میزبان موجب شد تا دمبله گل تساوی را ثبت کند.

در دقایق باقی مانده بی‌دقتی مهاجمان بارسلونا موجب شد تا گل دیگری ثبت نشده و بازی با تساوی به اتمام برسد.

بارسلونا با این پیروزی ۲۵ امتیازی شد و در جایگاه دور از انتظار ششم باقی ماند و ایبار هم به امتیاز ۱۶ رسید.

پیش از این دیدار، سه‌ویا در ورزشگاه «رامون سانچس پیسخوان» شهر سویل با دو گل ویارئال را مغلوب کرد و ۲۶ امتیازی شد تا همچنان در جمع مدعیان باشد.