«علی مطهری»، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی برنا درخصوص "مهلت ۶۰ روزه ایران به اروپا" گفت: ایران همانطور که اعلام کرده در پایان مهلت اینستکس کار خود را انجام می‌دهد و افزایش غنی سازی را شروع خواهد کرد، زیرا به اندازه کافی به اروپا فرصت داده شده است. […]

«علی مطهری»، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی برنا درخصوص "مهلت ۶۰ روزه ایران به اروپا" گفت: ایران همانطور که اعلام کرده در پایان مهلت اینستکس کار خود را انجام می‌دهد و افزایش غنی سازی را شروع خواهد کرد، زیرا به اندازه کافی به اروپا فرصت داده شده است.

او ادامه داد: شاهد هستیم تصمیم ایران نتیجه مطلوبی داشته و اروپایی‌ها مقداری به فعالیت افتاده‌اند؛ ان‌شاءالله بهتر به نتیجه می‌رسیم.

مطهری گفت: باید شورای عالی امنیت ملی و شورای عالی نظارت درباره برجام‌ تصمیم بگیرند که بعد از عملی نشدن انتظارات ایران گام‌ سوم را بردارد. نباید به سرعت از برجام‌ خارج شویم زیرا برخی طرفدار این هستند که از برجام خارج شویم. این اتفاق در حال حاضر به نفع ایران‌ نیست اما اینکه در آینده به صلاح است یا خیر، قابل بررسی است.