محمدرضا حیدری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در همه مدارسی که احداث می‌کنیم بحث معماری ایرانی اسلامی در آن‌ها رعایت می‌شود. وی از اجرای مدرسه سبز در استان خبر داد و گفت: در برنامه سازمان جمع‌آوری مدارس کپری و مجهز کردن آن‌ها به سیستم گرمایشی بود و چچنسلی است که به دنبال ایجاد مدارس […]

محمدرضا حیدری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در همه مدارسی که احداث می‌کنیم بحث معماری ایرانی اسلامی در آن‌ها رعایت می‌شود.

وی از اجرای مدرسه سبز در استان خبر داد و گفت: در برنامه سازمان جمع‌آوری مدارس کپری و مجهز کردن آن‌ها به سیستم گرمایشی بود و چچنسلی است که به دنبال ایجاد مدارس سبز در استان هستیم.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس لرستان بیان کرد: به دنبال افزایش سطح کیفی مدارس هستیم و در این راستا ایجاد مدرسه سبز را در استان آغاز کردیم و به‌عنوان پایلوت مدرسه شهید مصطفی خمینی(ره) را به پنل‌های خورشیدی مجهز کردیم تا بتوانیم از انرژی پاک استفاده کنیم.

حیدری افزود: همچنینی در محوطه مدارس فضای سبز برای ایجاد نشاط و تفریح دانش آموزان ایجاد کردیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۲۰۰ مدرسه در استان داریم که گاز کشی نشدند و از بخاری نفتی استفاده می‌کنند، گفت: در این راستا با شرکت گاز استان صحبت شده و چنانچه علمک گاز را تا درب مدرسه بیاورند ما نیز برای تجهیز آن‌ها به وسایل گرمایشی اقدام خواهیم کرد.

انتهای پیام