به گزارش خبرنما به نقل از گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، این مستند به کارگردانی حسام شهسواری محصول سال ۲۰۱۸ شبکه پرس تی وی است که ضمن ارایه گزارشی از اولین مزرعه کروکودیل ایران در جزیره قشم به گفت و گو با مژگان روستایی به عنوان اولین پرورش دهنده کروکودیل در خاورمیانه خواهد پرداخت. […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، این مستند به کارگردانی حسام شهسواری محصول سال ۲۰۱۸ شبکه پرس تی وی است که ضمن ارایه گزارشی از اولین مزرعه کروکودیل ایران در جزیره قشم به گفت و گو با مژگان روستایی به عنوان اولین پرورش دهنده کروکودیل در خاورمیانه خواهد پرداخت.

این بانوی کارآفرین تحصیلکرده از خطه جنوب با همکاری همسرش به تولید و پرورش بزرگ ترین نوع کروکودیل جهان در ایران مشغول است و مدیرعامل اولین و تنها مزرعه کروکودیل در ایران است.

مژگان روستایی دانش آموخته رشته جانورشناسی، در این مستند از علاقه خود به جانوران و راه پر فراز و نشیبی که در رسیدن به این موفقیت و راه اندازی مزرعه کروکودیل طی کرده سخن گفته و به زیبایی های زندگی در کنار خلیج فارس اشاره می کند.

مستند «زنده باد خلیج فارس: مزرعه کروکودیل» سه شنبه ۱۰ اردیبهشت مصادف با روز ملی خلیج فارس ساعت ۰۵:۰۰ از شبکه پرس تی وی پخش می شود و تکرار آن در ساعات ۱۰:۰۰ ، ۱۶:۰۰ ، ۲۲:۰۰ و ۰۲:۰۰ پخش خواهد شد.