به گزارش خبرنما به نقل از گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ نمایشنامه «وقتی کبوترها ناپدید شدند» نوشته سفی اکسانن توسط محسن ابوالحسنی ترجمه شده است. ماجرای نمایش در دوران جنگ جهانی دوم می‌گذرد که پس از ۸ ماه تمرین از نیمه اردیبهشت در تئاتر مستقل اجرا شده است. مصطفا کوشکی، هستی حسینی، سارا اسکندری، علی کوزه‌گر، […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ نمایشنامه «وقتی کبوترها ناپدید شدند» نوشته سفی اکسانن توسط محسن ابوالحسنی ترجمه شده است. ماجرای نمایش در دوران جنگ جهانی دوم می‌گذرد که پس از ۸ ماه تمرین از نیمه اردیبهشت در تئاتر مستقل اجرا شده است.

مصطفا کوشکی، هستی حسینی، سارا اسکندری، علی کوزه‌گر، کسری پاشایی، بهرام رامه و مهدی دوایی بعنوان طراح (صحنه، لباس، گریم، نور، صدا، تیزر و گرافیک) با این نمایش همکاری می‌کنند.

«وقتی کبوترها ناپدید شدند» دهمین نمایشی است که با حمایت تئاتر مستقل تولید می‌شود. «باد شیشه را می‌لرزاند»، «رویای یک شب نیمه تابستان»، «رومئو و ژولیت»، «اپراتور نسل چهارم»، «گتو»، «بخواب در رویاهایت»، «رومولیت»، «شپش» و «سیزده» از جمله نمایش‌هایی هستند که پیش از این و با حمایت تئاتر مستقل تولید شده‌اند.

1

2

3

 

4

5

 

6